Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ki hisz a lélekvándorlásba?

Ki hisz a lélekvándorlásba?

Figyelt kérdés
Vajon tényleg leszülethetünk újra a földre, ha nem emberi testben akkor állati vagy növényként?

2021. ápr. 24. 16:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
77%
Legfeljebb lélekvándorlásbaN.
2021. ápr. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Ha újjászületsz milyen alapon mondod, hogy az még mindig "te" vagy? Mi a közös benned és a fűszálban, amiként reinkarnálódtál? Sose értettem.
2021. ápr. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
78%
Még szerencse, hogy ember fűszálként nem reinkarnálódhat.
2021. ápr. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Steven. Mi alapon állítod?
2021. ápr. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
4 Nincs példa regresszióra ami állati vagy növényi létformába vitte volna az alanyt.
2021. ápr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
68%
Steven. Embernél sincs példa... xd
2021. ápr. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
2021. ápr. 24. 18:34
 8/27 anonim ***** válasza:
87%

7es. Had reagáljam le. Azt szögezzük le hogy a cikk egyáltalán nem független és sok dolgot tényként állit, hol ott nem is bizonyit.


Ami bizonyit is értelmetlen:


"A gyermekek által elmesélt múltbeli emlékek egy részét olyan személy tapasztalataként igazolták, aki korábban élt, és akinek halála megegyezett a gyermek által közölt benyomásokkal."

- Az emberiség 70%-a nincs dokumentálva. A maradék 30% is csak mind a volt fejlettebb országokba. De egy átlag embert miért dokumentálnák? Itt ez szerintem megbukik az elmélet. Az más hogy ráhuzzák valamire esetleg színesitik még.



"Előfordul, hogy a gyermek olyan születési jelet hordoz, amely az általa azonosított személy halálához kapcsolódik, például bemélyedés vagy elszíneződés a test azon részén, ahol végzetes golyótalálat érte, vagy az elhalálozott kéz vagy lábfejének rendellenessége, amelyet elvesztett."

- Ezt a logikát sem értem. A lélek hogy befolyásolhatná a fizikai testet amikor x kromószóma anyukát a másik apukától van és azok a paraméterek alapján épít fel mindenkit az anyaméh.


Példának felhozz egy kínai kislányt, aki elvileg előző életében japán volt. Szerintem legjobban itt bukik meg ez az áltudomány cikk. Mindenkinek az adott kultúrából vannak emlékei érdekes módon amiben nevelkedik. Például egy magyar, 2. Vhs német katonának látja magát elöző életébe, de itt az a hiba hogy erre csak 7% az esély hogy európai legyen, azon belül hogy német mégkisebb. De mindenkit aki megkérdeznek az mind a már ismert és tanult kultúrába lát bele mint előző élet. Senki sem volt indiai,afrikai vagy bármi más ami nem fehér ember, mert eltér az általa idealizált előző élettől. Senki sem volt eddig jobbágy, koldus előző életébe, hanem stabilan élő világi polgár ami valljuk be, európa lakosságának a negyede nem volt az sohasem.

2021. ápr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
65%

Ha valaki ember létére állatként viselkedik állat tulajdonságokat halmoz fel az állatként születik újjá.

Van az a bűn is aminek következmémyeként már nem emberként

születik újjá.

Onnan pedig nagyon nehéz felfejlődni.

2021. ápr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
80%
Én csak a népvándorlásban hiszek.
2021. ápr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!