Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Aki nagyon flegmatikus, neki...

Aki nagyon flegmatikus, neki már minden mindegy szinte, vagyis majdnem minden, az se zavarja, érdekli, ha elalszik örökre es sose kel fel az mégis milyen karmikus okból született le újra?

Figyelt kérdés
Lényegében az ilyen léleknek a megsemmisülés az megváltás, nem? Na már pedig a nagy bölcsek szerint valami vágy miatt születünk le, de aki már nem vágyik semmire csak a békés elalvásra annál mi a helyzet pontosan?

2021. aug. 6. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Az hogy ha létezik a karma ugyanolyan okból született le mint te. Hogy tanuljon és fejlődjön. De senki sem kényszeritheti rá. És mivel nem emlekszik a vágyára se ha ez volt az ok így igazán nem lehet piszkálni ha nem csinálja. :D
2021. aug. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Kiegészítes:

Senki sem születik flegmán. Ezért született le. Az élet alakította és ez alatt az élet alatt lett ilyen.

2021. aug. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehetséges ezen élet után ilyen flegmatikus, motiválatlan, minden értelmetlen módban végre végleg megsemmisülni a Nirvanaban?
2021. aug. 6. 10:59
 4/6 Grimfox ***** válasza:
54%
Nem. Épp az ellentéte fog történni. Távolabb kerülsz a megsemmisüléstől, feoldódástól, mint mások. Ez a fásult, minden mindegy magatartás azt jelzi, hogy a karmikus kötelékeid szorosan kötnek, lehúznak, akadályoznak. De ha ezt érzed, és keresni kezded a megvilágosodás felé vedzető utat, akkor könnyebben lemondhatsz dolgokról, amiről mások nehezebben mondanak le az érzelmi kötődéseik miatt. De csak úgy spontán nem fog senki feloldódni a nirvanában. Azt csak kemény munka árán érheti el az ember. Amolyan önmegváltás jelleggel. A flegmatikus személy számára a nehézséget az okozza, hogy nem érez motivációt arra, hogy erőt fektessen a saját szabadulásába.
2021. aug. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nemtudom kérdező miért akarsz eltűnni, de szerintem leginkább az vár ránk, amiben hiszünk. Ha hiszel abban, hogy 'feloldódsz' akkor nem gondolom hogy aggódnod kéne.
2021. aug. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Márt miért ne kényszeríthetné külső hatás? Honnan tudják azok a nagy bölcsek hogy csak valami vágy miatt születik le? Mert ha körül nézünk a világban nem úgy néz ki hogy nagyon sokat egy bizonyos sorsot önszántukból választanának. És több helyen észrevettem hogy ez úgy van előadva mintha ez fixen így lenne. Ami meg így hatalmas hazugság amivel tömegével vannak az emberek átverve!
2021. aug. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!