Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hol van ez a spirituális tanmese?

Niceszisz kérdése:

Hol van ez a spirituális tanmese?

Figyelt kérdés

Keresek YouTube- on egy mesét, amiben egy kecskét le akarnak szúrni, mire a kecske elkezd nevetni. Kérdezi tőle a gazda, hogy miért nevetsz kecske?

Válasz: azért, mert ha megölsz, következő életemben ember leszek.



2021. szept. 11. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

"következő életemben ember leszek"

Etiópiában.

2021. szept. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%
Következő életében afgán hegyipásztor terrorista lesz és felrobbanccsa az embert. Ez az?
2021. szept. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Megy a székely bácsi a szekérrel, a bakon mellette ül a kutyája.

A székely időnként rácsap a ló hátára: "Gyí, te!"

Egyszer csak a ló megáll, hátranéz és rászól a székely bácsira:

- Te, miért ütsz annyit, én is egy érző lény vagyok, nekem is fáj...

A székely rettenetesen megijed a beszélő lótól, leugrik a bakról, hanyatt-homlok futásnak ered, a kutyája is rohan vele.

Mikor kifárad, lerogy a földre és üveges szemmel bámul maga elé.

A kutya hozzádögölőzik, és megszólal:

- Basszus, én is kurvára megijedtem amikor megszólalt a ló!

2021. szept. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Grimfox ***** válasza:
89%
Ez vagy egy hindu, vagy egy buddhista tanmese. Nem tudom, hogy magyarul fent van e, de próbálj hindu, és buddhista tanmeséket keresni az interneten. Akár angolul is. Nagy eséllyel belefutsz.
2021. szept. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A kecske azt hiszem szerzetes volt aki kecskéket ölt meg, áldozott fel, és emiatt kellett ezerszer kecskebőrbe születnie. Ez volt az utolsó inkarnációja kecskeként, és nem vágták őt le, neghogy a kecske sorsára jussanak ők is. Viszont egy nap vihar támadt, és egy villám lecsapta a kecske fejét, így teljesítve be annak a sorsát.
2021. szept. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!