Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Van esélye annak, hogy a...

Van esélye annak, hogy a macskám reinkarnálódott? Vagy csak túl sok az egybeesés?

Figyelt kérdés
Nagy vonalakban annyi a történet, hogy kb. 4 éve a munkahelyemen talált rám egy kiscica, rossz állapotban, megmentettem, hazavittem, elég erős kötelék alakult ki köztünk, időközben lett még 2 cicánk akikkel összebarátkozott, de sajnos idén februárban egy betegségben minden kezelés ellenére meghalt a cica. Tegnapi nap, mintha pontosan ugyanaz játszódott volna le, bejöttem a munkahelyre, ugyanúgy az ajtóm előtt 1 pár hónapos cica, szintén rossz állapotban, és valami olyan kötődést mutatott felém, amit nem tudtam hova tenni, azonnal belém bújt, dorombolt mintha évek óta ismerne, hazavittem, ami még érdekesebb, hogy a 2 cica akik otthon vannak, első perctől játszottak vele, semmi morgás, fújás, szaglászás ami idegen állatok között szokás ilyenkor, pedig minden újdonságtól félnek. Elvittem orvoshoz a macskát, aki megállapította, hogy kb február-márciusi születésű, ami pont egybeesik a macska halálával. Vajon beképzelem ezeket a dolgokat, vagy tényleg az ő lelke lehet? Azért tudta, hol keressen?
2021. szept. 14. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Elképzelheto szerintem.
2021. szept. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Abszolút..
2021. szept. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
50%
Aha, hát hogyne.
2021. szept. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Persze, reinkarnálódott, véletlenül se azért hasonlóak a körülmények mert piszok sok kidobott , kóbor macska van.
2021. szept. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
4! Szerintem nem ide vezethetö vissza. Inkább vszinü, hogy a mhelyén sokat sopánkodott a cica elvesztésén és valaki vitt neki egy cicát. De ezt el ne áruljátok neki!!:-)
2021. szept. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
A macskád Adolf Hitler reinkarnációja.
2021. szept. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért élvezik egyesek ha hazudnak maguknak? Az a macsek nem lehet saját jogán fontos, csak a mesikével, hogy visszatért az elpusztult kedvenced?
2021. szept. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A mostani macsek előző életében ember volt, olyan, aki mindenkihez dörgölőzött egy kis kényeztetésért, előnyért. (Kaja, szállás.)
2021. szept. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!