Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Anyajegyek, és karma. Előfordu...

Anyajegyek, és karma. Előfordulhat, hogy ezzel ledolgoztam valamit? Mi lehet a magyarázat?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy anyajegyek összefüggésben lehetnek előző életekkel, karmával.

Kiskoromtól kezdve van egy anyajegyem, ami eléggé kiállt. Szüleim gyakran gondolkoztak azon, mikor még kicsi voltam, hogy leszedetjük, mert veszélyes, bármi beleakadhat. Engem nem zavart különösebben. Aztán volt egy komolyabb balesetem (úgy értsd hogy komolyabb, hogy nagyon nagy szerencsém van abban, hogy apróbb sérülésekkel megúsztam), és ott sérült ez az anyajegyem. Igazából a kiálló része súrolódott le, így most már nem áll ki, csak látszik, kb. mint egy folt.

Mi lehet emögött?


2021. nov. 3. 13:13
 1/1 Grimfox ***** válasza:
81%
Az anyajegy és a karma nem függ össze ilyen értelemben. Karmával csak akkor állna összefüggésben, ha mondjuk egy nagy foltot terítene be, ami a külsődet, az emberek általi megítélésedet nagyon erősen befolyásolná, vagy ha látszólag ok nélkül elrákosodna. A karma, és anyajegy összefüggése ellen szól az is, hogy sok anyajegy az életed folyamán alakul ki. Ez inkább amolyan babona. Például hogy ahol nagy anyajegyed van, ott kaptál halálos sebet előző életedben, és hasonlók.
2021. nov. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!