Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Aki régebb óta meditál, mit...

Aki régebb óta meditál, mit tapasztal? Hogyan viszonyul, érez embertársai iránt? Csak én érzem magamhoz képest alantasabbnak, állatiasabbnak, idegennek, furcsának a legtöbb embert mióta meditálok vagy más is tapasztal hasonlót?

Figyelt kérdés

2021. dec. 16. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapérzés, de az a jó a meditációban, hogy pont ettől segít megszabadítani.
2021. dec. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Grimfox ***** válasza:
92%
Ha meditáció hatására ezt érzed, valamit nem megfelelően teszel. Meditáció által megérted, miért ilyenek az emberek, és azt is, hogy te is ilyen vagy természetből adódóan. Amíg többnek gondolod magad, addig nem értél el igazi eredményt.
2021. dec. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Grimfox: de tegyük hozzá, hogy ez egy normális érzés, csak nem ezt kell érezned, ehhez kell a tudatosság. Fogadd el az embereket úgy, ahogy vannak, ismerd fel a valóságot fejleszd magad. Ilyesmi.
2021. dec. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Grimfox ***** válasza:
90%
Normális érzés, de csak olyan emberek számára, akik nem foglalkoznak a szellemük fejlesztésével. Akik ebbe belefognak, először nem azzal szembesülnek, hogy mások milyen esendőek. Hanem hogy a szellemi útkereső mennyire az. A saját gyengeségünk az első, amit felismerünk, nem másoké. Amit írtál, hogy fel kell ismerni, és meg kell érteni, azok teljességgel igazak.
2021. dec. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Így van. először én is ezt éreztem, de nem ez a lényeg, hanem az, hogy megértsük ami körülöttünk zajlik. olvastam máshol is, hogy ez alapélmény ilyenkor, de túl kell rajta lépni.
2021. dec. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 feketepeter ***** válasza:
100%
Ha a buddhizmust vesszuk, a Nemes Nyolcas Osveny eloszor az erkolccsel kezdi, vagyis adakozas, segites, onzetlenseg, es csak jo karma felhalmozasa utan terjen ra valaki a meditaciora. Amit irsz, arra utal, hogy az elso lepcsot kihagytad. Ez kesobb akadalyozni is fog teged a meditacioban illetve a tovabbhaladasban is.
2021. dec. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
A jóga 20 szabállyal kezd, de ezeket sem kell véresen komolyan venni. A buddhizmus meg kifejezetten tesz az összes szabályra.
2021. dec. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, sok ilyen szar után evés közbe döghúsnak hívom a döghúst és van akit ez zavar.
2021. dec. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
28%
Milyen szar?
2021. dec. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"dolog" baszki
2021. dec. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!