Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogy ne gondolkodjak folyton...

Hogy ne gondolkodjak folyton azon, hogy miért én vagyok én? Milyen magyarázatot adhat erre a karma?(ha létezik)

Figyelt kérdés

Nagyon szorongó, agyalós típus vagyok, a rossz dolgok miatt az ezotéria irányába fordultam.

Rájöttem hogy milyen őrjítő érzés azon gondolkodni, hogy miért ezt a testet, családod, életet kaptam, a többiek pedig miért azt, amit.

Illetve reinkarnáció szempontjából hogy működik ez? Egy szülőpárosnak ezek szerint végtelen mennyiségű lehetősége lenne lelkeket a Földre hozni? Ha mondjuk fél órával később fogan meg valaki, az még ő lett volna vagy már egy másik lélek?

Az en anyámnak pl. volt egy vetélése előttem, lehet hogy az is én lettem volna, csak akkor előbb születek? Hol lehet ilyesmire válaszokat kapni?



2022. jan. 13. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem végtelen..Időben kell jönnöd a választott csillaghatásokhoz,vagy a földi feladat nem lesz kipiálva..már a kinézet ennek fényében az energetikád is más lesz...a szülők földi akarata mellékes...ha viszont érzelmi lenyomatokban,kiégetendő karmacsíraként szerepel a tesói közegben való konfliktus kezelés és módozatai akkor nem leszel egyedül....


Az ikrek is más,egyazon lélek különböző aspektusokból való fejlődése..

2022. jan. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én leszoktam arról hogy másokhoz méregessem magam és a körülményeket. Meguntam…

Lehangoló szr. Úgyhogy nem érdekel. Én én vagyok, én vagyok magamnak a legfontosabb az első. Ha nejem lesz vagy gyermekem születik. Elösször az asszony a top 2 ről felavanzsál a top egybe amin velem osztozhat. De a gyerekeket ugyanannyira szeretem mintagamat sőt őt talán jobban. De addig a saját boldogságom az első.

Miért? Mert ha én nem vagyok a toppon (épen és egészségben testileg és lelkileg egyaránt), akkor ki védi a szeretteit ha baj van? Kiben bízhatok ha az etalon nem magamat hanem mást takar? Pl a párt kivel szakított az ember, vagy a gyermek ki felnőtt? Hogy engedgetném el ha őt helyezem a középpontba magam helyett?

Nem én én vagyok az életem középpontja, innen szemlélem a világot S nem más szemein keresztül.

Ha bízni akarsz másokban, hinni mások szavában, elismerni őket azért amit elértek akkor előbb magaddal kell szembenézned, elismerni hinni és bízni magadba. Mert minden amit eddig tettél hidd el, mind az nélküled nem jött volna létre. S tűnjön bármilyen aprónak is. Mivel közöd van hozzá, akkor közöd van hozzá. Ha jó engedd meg a büszkeséget, ha hibáztál, engedd el a bánatot és okulj belőle. Kb ennyire jutottam hasonló beállítottsággal.



Pl régen utáltam magam, hogy gyenge vagyok és nehezen tudok hízni. Konkrétan álltam a tükör előtt és azt rizsaztam magamban, hogy "te rakás szr!".

Az utóbbi években billentem át, elengedtem minden szrt amit tudtam. S mivel szálkás izomzatu vagyok így atirtam a szöveget, hogy "Amúgy nem nézek ki rosszul, de jobban is kinézhetnék!" Ezzel viszont sikerült hízni de gci keveset. De pont 4el több mint a semmi.



Ennyi rizsa után, csak egyszer gondolod végig, és utánna nem kattogsz rajta...

Papírra leirhatod az előnyeid hátrányaid. Céljaid vágyaid. Az segít. Ja meg az egy mondatos összegzéseket.

2022. jan. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Én" nem lehetsz, mert az én vagyok.

Te csak "te" lehetsz,

2022. jan. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezzel szerintem megvalaszolok mindent is.

[link]

2022. febr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!