Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért ragaszkodom ennyire...

Miért ragaszkodom ennyire valakihez?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok. Egy lányba első pillantásra szerelmes lettem még 2 éve. Viszont nagy a távolság köztünk, nem tudott ez még beteljesedni. Azóta változatlanul egy nagyon erős megmagyarázhatatlan érzés köt hozzá, mintha már ismerném ezer éve, és megtaláltam az ikerlángom, nem is tudom ezt szavakba önteni, olyan érdekes és intenzív érzések ezek. Nem bírom elengedni sem, az élet valahogy mintha mindig visszahozná, még annak ellenére is hogy fizikai kapcsolatunk jelenleg lehetetlen. Akinek volt valami hasonló élménye az leírná kérlek? Esetleg azt is hogy rájött-e ezzel kapcsolatban valamire.

2022. ápr. 26. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Nem tudom, de üdvözöllek a klubban.
2022. ápr. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyanígy
2022. ápr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%
Mert unod magad, menj el kőmüves mellé dolgozni segédmunkásnak, kérd meg segitsen lefárasztani téged, egy jó kiadós fizikai munka csodákra képes, és még zsebpénzed is lesz.
2022. ápr. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Én a helyedbe sok pénzt gyűjtenék, aztán elmennék egy lakhelyedhez közeli jóshoz, jósokhoz, vagy jósnőhöz, jósnőkhöz, mert azért próbálj ki többet. Ha ez nem segit menj el különböző ezoterikus tanfolyamokra, ott talán választ találsz a kérdéseidre szintén jó pénzért. Miután ezekkel végeztél, már teljesen mentálisan kiborultál a fennmaradó pénzedet pszichológusokra, pszichiáterekre költeném.
2022. ápr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem unom magam, van elég dolgom, nem fizikai melóm van.
2022. ápr. 26. 20:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező ne húzd fel magad. A dolog létezik, sokmindenkinek vannak kérdései ezzel kapcsolatban.
2022. ápr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!