Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Fogunk még találkozni?

Fogunk még találkozni?

Figyelt kérdés
2 hónapja találkoztam egy férfivel, alig beszéltünk, de az nagyon intenzív érzéseket váltott ki, egyből azt éreztem, hogy szeret és én is őt. Mintha régebb óta ismerném. Azóta minden nap eszembe jut, és úgy érzem mintha néha itt lenne velem. Volt már valakinek hasonló? Találkoztatok utána újból a véletlennek köszönhetően?

2022. júl. 3. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Ezt nem tudhatjuk. Ha van közös feladatotok, akkor minden bizonnyal igen, ellenkező esetben meg úgyis elfelejted majd.
2022. júl. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod őt megkeresni valahogy?
2022. júl. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem pszichológus vagy egy jó bar, hogy ne idegenek után vágyódj.
2022. júl. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg tudnám keresni, de nem akarom ráerőltetni magam, mert nem tudok róla semmit. Lehet családos. Abban is van igazság, amit a 3as ír.
2022. júl. 4. 20:11
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
kettes vagyok: Hát ha azt érezted, hogy ő is szeret, meg te is őt, akkor miért lenne ez ráerőltetés? meg járj utána hátha szingli
2022. júl. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%
Én azt mondom cserkészd be. Ha kell kövesd az utcán tapadj rá és ha eljön az idő lépj elő a függöny mögül.
2022. júl. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!