Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Egy sorozat gyilkosnak szörnyű...

Egy sorozat gyilkosnak szörnyű karmája lesz azért mert embereket ölt?

Figyelt kérdés
Ma láttam dokumentum filmet róluk és ezen agyaltam. Ezért mit fognak kapni? Nagyon szörnyű karmàt? Vagy az is lehet ez az élet feladatuk mert az áldozatokat tanítja ezzel mert nekik lenne rossz karmàjuk??

2022. júl. 17. 22:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Szóval a lélek vajon tudta előre hogy abban az életben sorozat gyilkos lesz?
2022. júl. 17. 22:03
 2/3 Grimfox ***** válasza:
74%
Igen. Borzalmas karmája lesz, ahogy az áldozatainak is. A karma nem életfeladat, hanem következmény. Nem tanít. Te, ha hajlandó vagy rá, és akarsz, dönthetsz úgy, hogy tanulsz belőle, de ez már saját döntés. A karma nem tanít se jó, se rossz eseményekkel. A karma egyszerűen csak valaminek a következménye.
2022. júl. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%

Igen, valószínűleg igen. :/ én előző életemben szerintem öngyilkos lettem + utána kicsesztem valakivel direkt és nagyon sok mindent elrontottam, de már eleve szar karmával jöttem "oda" is. Sok sejtésem van , meg fura álmaim is, de megyek majd utaztatásra is és ott még több minden ki fog derülni.

Semmi se marad következmények nélkül az fix.

De ebben az életemben megoldom, utána már remélem level up lesz!

26/n

Szilvi

2022. júl. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!