Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért hallom a robbanásokat?

Miért hallom a robbanásokat?

Figyelt kérdés
A háború első napját egy bombázás alatt álló ukrán városban töltöttem. Azóta Magyarországon vagyok, de amikor ezt a várost bombázzák, ahol akkor voltam, hallom a robbanásokat. Általában ez éjszaka történik és hirtelen nem tudom megítélni, hogy ez tényleg itt történik-e vagy nem. Néha álmomból kelek fel, néha ébren is ezt tapasztalom. Alapvetően betudnám a traumának, hogy ezt éltem át, de ezek mindig egybeesnek az adott város bombázásaival, amelyek nem kimondottan gyakoriak, mivel viszonylag messze helyezkedik el a frontvonalaktól. Lehet véletlen? Lehet van rá ezoterikus magyarázat? Bármilyen ötletet, felvetést előre is köszönök!

#háború #ezotéria #trauma #tudatkapcsolat
2022. júl. 18. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
58%

Ez nem ezotéria téma (mondom ezt úgy hogy hiszek az ezotériában). valami traumás dolog lehet. ennyi.

26/n

Szilvi

2022. júl. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ott kapcsolódsz valakihez, és átjönnek az ingerek.

Elképzelhető hogy olyan mély traumát okozott, hogy a tudatod folyamatosan pásztázza azt a helyet.

Lehet csak sima stressz.

2022. júl. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Szóval most valós traumát írtál ezo kategóriába?

Nem értem.

2022. júl. 19. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
PTSD
2022. júl. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Magyarországon belül hol laksz jelenleg? Nem lehet, hogy közel vagy a határhoz és odáig elhallatszódik a bombázás?!
2022. júl. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Budapesten, tehát 1000 km-re az adott helyszíntől. Ezt a lehetőséget talán kizárnám. Köszönöm az eddig adott válaszokat, hasznosként jelöltem mindet.
2022. júl. 21. 16:14
 7/9 BlackSword ***** válasza:
100%
Poszttraumás stressz szindróma...
2022. júl. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, ennek abszolút lenne értelme, de ezek egybeesnek időben a valós robbanásokkal. Szokták mondani, főleg ezoterikus körökben, hogy véletlenek nincsenek. Lehet néha mégis?
2022. júl. 25. 15:45
 9/9 BlackSword ***** válasza:
100%

Háború van ott, robbanások, meg miegymás... de valoszínűleg nem neked kell elmagyarázni... ebben semmi ezotéria nincs, meg semmilyen összefüggés...


Az összefüggés az, hogy onnan jöttél, és beléd ivódott, hogy két naponta lőnek rád... Te már rég eljöttél, de a stressz akkora, hogy kétnaponta várod a robbanásokat... közben meg ott is lőnek...

2022. júl. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!