Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Azért egy agyrém az életem...

Azért egy agyrém az életem mert rossz dolgokat tettem előző életemben és most ez a karmám?

Figyelt kérdés
Szóval így az egész életem egy agyrém egyszerűen, mentálisan sem vagyon épp. Oké van hol lakni van mit enni de csak azért mert anyám házában lakhatok. Amúgy egy hajléktalan csöves lennék mert még semmi nem sikerült ebben az életben a bérem meg olyan kevés hogy abból megélni nem lehetne. Ez karma? Rossz dolgokat tettem? Ki lehet deríteni miket tettem? És mit tudok tenni hogy jobb legyen a karmám? Sokszor vissza kell még ide jönni vagy ebben az életben is megvalósítható lenne? Mert szeretnék ki szabadulni a körforgásból? Ahhoz mi kell? Csak komoly válaszokat szeretnék nem trollokat.

2022. júl. 19. 16:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Na várom a válaszokat én is, mert nagyon hasonló a sorsunk..
2022. júl. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Kólauborkával ***** válasza:
66%

Most így vakon, nem ismerve téged és félretéve, hogy ez karma-e vagy sem:

Munkahelyet mindig lehet váltabi, csak valamelyikhez lehet gyüjtened kell egy kis pénzt és utazni. Egyértelmüen akkor mész jobb munkahelyr, ha jobbat ajánlanak.

Tanulni mindig lehet, a tanulás több munka lehetöséget és ezáltal több pénzt. Ezt lehet otthon is, ha van interneted, de szakma is 200.000-500.000 HUF, van államilag támigatott is.

Lehetöség adott, kérdés, hogy élsz-e vele vagy csak kifogásokat keresel és a karmádat okolod?

Mondhatnám ezt is: a kiút elötted van, csak kérdés, hogy rálépsz-e az ismeretlen ösvényre?

2022. júl. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De nincsnenek jó képességeim se, egész életemben tanulási nehézségekkel küzdöttem. Minden igaz amit leírom nem kifogás. Sok munkahelyen volt nem is értettem mit kell csinálni. Jogosítványba bele fogtam hogy jobb legyen de nagyon szenvedek azzal is mire meg lesz. Szóval szerintem jogos a kérdés mit követtem el hogy ezt kaptam?
2022. júl. 19. 16:27
 4/13 A kérdező kommentje:
Sokszor nem is értem mit akar a másik ember. Autós oktatónàl is sokszor van pontosan nem értem mit akar mire gondol.
2022. júl. 19. 16:28
 5/13 Kólauborkával ***** válasza:

Ne haraudj, de muszáj megkérdezni ilyenkor: semmilyen kábítószerrel vagy alkohollal nem élsz?

Azt te tudod, hogy mindig fenn állt e ez a probléma. Nem tudom fejleszthetö-e, bár véleményem szerint az ember bármiben képes fejlödni, ha szeretne. Lehet elöször az egész szövegértésed és feldogásodat kéne javítani, akár a 0-ról, de szakember biztos tud segíteni.

2022. júl. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Grimfox ***** válasza:
38%

A buddhista tanítások elég egyértelműen kijelentik, mi kell ahhoz, hogy kiszabadulj a körforgásból. Ha ez a célod, annak a vallásnak az irodalmát kell felkeresned.

A úgy születtél, hogy már nehéz volt az életed, akkor azt előző életeidben gyűjtötted. Ha folyamatosan romlott el felnőtt korodig, akkor az ebben az életben felhalmozott rossz karma. Nem feltétlen azt jelenti a rossz karma, hogy rossz dolgokat teszel. Azt jelenti, hogy rosszul döntesz. Olyan döntéseket hozol, amiknek a következménye nem kedvező. Felelőtlen, elhamarkodott, másokat figyelmen kívül hagyó döntéseket. Ennek ellentétével lehet enyhíteni, illetve megszakítani a rossz karmádat. Átgondolt, felelős, és lehetőleg mindenkinek jó, vagy legalább nem rossz döntéseket hozva. Jó kiindulási alap, hogy van otthonod, munkád, és hogy édesanyád valamilyen szinten támogat. Az alapvető dolgok miatt, hogy hol alszol, mit eszel, nem kell aggódnod(jelenleg). Több figyelmet tudsz fordítani arra, hogy adott helyzetben a jó döntést hozd meg.

Sok reinkarnációs utaztatást, és regressziót hirdetnek, de ezek nem feltétlen hitelesek, nem biztos, hogy az előző életed az, amit látsz. Attól, hogy tudod, mi okozza a jelenlegi karmádat, nem lesz könnyebb megoldani azt. Nem tudod visszacsinálni, és az eddigi életedet sem tudod már megmásítani. Elég annyit tudni, hogy van rossz karmád(és jó is), és azt, hogy az életedben ez mire hat. Elég jól leírtad, hogy mire hat, szóval ezen sem kell gondolkodnod. Innentől már csak azon kell változtatnod, ahogy ezekhez a dolgokhoz hozzáálltál, és ahogy ezekben a dolgokban döntést hoztál, cselekedtél. Akkor változás fog beállni.

2022. júl. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Célokat kell mwmeghatározni. Olyanokat, amiket el lehet/ tudsz érni, amiért érdemes "élni" A karma nem a végzet!!
2022. júl. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A meditációval mindenre választ fogsz kapni, ha már nem akarsz válaszokat,csak adni,a karmád is meg fogod tudni érteni, de még azt is hogy milyen szerepeket vállaltál be adott életre, csak azért mert már nem gondolsz szükségesnek semmit,a meditáció egyetlenegy tőlünk független eleme a vágynélküliség érvényesülése,azaz lényegében a semmiben jöhet létre. De ha eljött az idő, úgyis megtalál téged, felesleges erőltetni,minden akadályozó információ eltűnik majd ahhoz hogy elkezdhess meditálni. Neked nem a karmád megértésére kéne fokuszálni, nem tudnád még, mert nem tapasztaltad,a dolgok amiken tudsz változtatni és zavarnak tedd zavartalanná számodra,és próbálj meg a gondolataiddal nem azonosulni, nem muszáj
2022. júl. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm hasznos válaszok.
2022. júl. 19. 19:57
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem.


Egyszerűen meg kell tanulnod belőlük a leckét.

Semmi rosszat tettél hülyeség. Egyszerűen ha nem tudsz kést használni, kapsz egyet, hogy megtanuld. Ha megvágod magad a tanulás közbe, akár hosszú időn át rendszeresen, az nem azért van, mert rosszat tettél, hanem mert kezdő vagy még, és rosszul használod.

2022. júl. 20. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!