Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha előző életemben öngyilkos...

Ha előző életemben öngyilkos lettem, akkor ledolgozhatom az összes rossz karmámat most, ebben az életben?

Figyelt kérdés

A lényeg az hogy vannak nagyon furcsa emlékeim a semmiből meg fura álmaim is szoktak lenni. Megyek majd utaztatásra, de van egy sejtésem..

Ha ezt előző életemben megtettem, akkor azzal nagyon rosszat okoztam akkor?

A mostani életemben is jelen van az öngyilkos hajlam. Betegen születtem. Borasztó gyerekkorom volt. A környezetem kihasznál. Közben a testemből élek. Beteg emberek vesznek körül sajnos, nekik is nagyon sok bajuk van ott benn. És nekem is . A társadalom nem igazán fogad el. De pont a környezetem miatt nem bírok az lenni, mert hogy akkor mi lenne velük. nem akarom hogy ekkora fájdalmat érezzenek. Ez is egy ilyen gát féleség.... és még nem írtam le mindent.


Nos.


Ha mindezek ellenére végigviszem ezt az életet és nem leszek öngyilkos hanem meg várom míg természetes úton el ragad valami, azzal sokat fejlődhetek? Vagy ez nem attól függ?


Hogy fejlődhetnék nagyon sokat, hogy a következő életem már tényleg egy pozitív szintlépés legyen és ne ilyen szar mint a mostani?


Megyek majd utaztatásra is.


26/n

Szilvi



2022. júl. 20. 14:52
A kérdező szavazást indított:
Nyugi. Olyan nehéz életet kaptál hogy már eleve rengeteget törlesztesz, akár mit is csinálsz.
Ha nem teszed meg, akkor talán fejlődsz.
Nem elég az hogy ne tedd meg , közben magadat is fejleszteni kell és akkor fogsz csak fejlődni! a 2 kell egyszerre!
16 szavazat
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
látom már szavazgattok. ja, plusz voltam asztrológusnál pár éve , személyes képlet alapján elemzett nekem és azt mondta hogy az életfeladatom az az hogy szabad legyek.
2022. júl. 20. 15:45
 2/20 anonim ***** válasza:
23%

Rossz testbe, rossz helyre születtél ennyi. Hogy meg mint kerültél oda a franc tudja. Valamiért nem tudtad elkerülni hogy jobb helyre, jobb testbe kerüljél ez az egyedüli hiba.


Amilyen emberek vesznek kőrül,és környezet pont olyaná válsz mint ők, asszimilálódsz közéjük. És ezek úgymond rántanak is magukkal.


Miért másoktól várod a választ? És ha sokkal roszabb lesz akkor mi van? Élsz vagy halsz egy valakinek számít neked! Mások ebből így vagy úgy hasznot húznak, egyik ember a másik szemében semmi más csak eszköz, mindegy milyen jó környezet is vesz körül.


Hogy neked normális családod lesz, normális férfi meletted erről mondjál le. Nem maradna meg meletted, a gyerekeidnek is ezt adnád tovább.

2022. júl. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
27%

Ilyen nincs.


Üdv: Impregánor

2022. júl. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
2 gyerekem soha a büdösbe nem lesz az 100000%. Erre így nem. Ugyhogy attol nem kell felni.
2022. júl. 20. 16:18
 5/20 anonim ***** válasza:
50%
Ha ránézel a sok nyomorék csövesre, ha lenne bátorsága lehet hogy jobban járna. Marad abban az állapotban ha nem tud változtatni, változtat ha tud, vagy kinyírja magát. Az utóbbi kettőhöz is erő kell. Amíg kinyírhatod magad ha nem jön össze örülj neki hogy ott van az a lehetőség is. Van olyan eset ahol már azt se tudják megtenni.
2022. júl. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Szerintem helyes, hogy ilyesmin is gondolkosz.

A te konkrét esetedben nem tudom hogy pontosan mi áll a háttérben, lehet ez egy tanulás/lecke, de lehet egy általad önként vállalt helyzet, hogy lásd felül tudsz-e emelkedni a külső nehézségeken, és a többi ember segítségére, szolgálatára lenni, hogy a lelked még pozitívabban menjen majd tovább mint ahogy lejött erre az életre.

Páran szándékosan raknak be olyan testi hibákat, korlátozásokat, amik megakadályozzák hogy felszippantsa őket a világ fényes forgataga.

Ilyen esetnek gondolom Steven Hawkingot, aki ha nem kerül tolószékbe nagyon fiatalon, lehet sosem tud ennyit hozzátenni az emberiség fizikai ismereteihez.

De persze nem mindenki használ ilyen katalizátort, Einstein és Tesla pl nem.

2022. júl. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

#5


Igen az utcáról csak bátorság kell higy fel tudj állni.

Gratulálok.

2022. júl. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a társadalom téged elfogad, azt felejtsd el, kevés ember törekszik az egységre, és nagyon alacsony ezen emberek száma, folyamatosan azt látjuk hogy feltételes módban nevelnek minket, hogyan lehetne feltétel nélküli a feléd irányuló szeretet akkor? Ha öngyilkos lettél előző életedben akkor nagy eséllyel kaptál most egy olyan szerepet ahol szenvedsz eleget és az a cél, hogy az öngyilkosságot ne kövesd el, akárhogyan is nézzük az öngyilkosság gondolatát, ha nem kényszerítés hatására történik, egy menekülési útvonal. Nem muszáj várnod egy következő életig, hogy majd jó szerepeket kapj,most ebben az életben is megvilágosodhatsz és akkor többet nem kell szükségből visszajönnöd, de ez csak akkor fog eljönni ha a vágyaidról lemondasz. Ne várd el másoktól a külső reakciókat, mert nem fogsz kapni olyat amire legbelül vágysz, de te válhatsz azzá, aki adhat mindenkinek magából feltétel nélküli szeretetet és elfogadást.H a senki nem ad neked, te még adhatsz másoknak. Tudom, hogy nem olyan ez a világ,amilyen szeretnéd hogy legyen, eredetileg én sem akartam visszajönni ebbe a Földi jelenbe, mert már túlságosan egós és mesterséges működésű, de a meditációban felfedeztem saját keserűségem illúzióját, és megleltem benne minden kérdésre a válaszomat, csak azért, mert már nem kértem.
2022. júl. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
8 èrdekes dolgok ezek :) én majd utazni akarok elmenni mert ott megláthatok mindent az előző életemből és az izgi lenne plusz sok mindent megértenék gondolom
2022. júl. 20. 16:54
 10/20 A kérdező kommentje:
De amúgy ha öngyilkos lettem előző életembe (nagyon nagy sejtésem van valamiről de amíg nem igaz 100% addig nem fogok rola sehol semmit se mondani), akkor miert nem inkabb egy szuper életbe születtem most, hogy semmiképp meg csak eszembe se jusson ilyesmi?
2022. júl. 20. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!