Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Chong An Sunim-hoz hasonló...

Chong An Sunim-hoz hasonló tanításokat ismertek (minden csatorna jöhet, ami magyar, én nem nagyon találtam eddig)?

Figyelt kérdés
2022. júl. 22. 02:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Tudatosságról szóljon és tapasztalásokról!!!
2022. júl. 22. 02:11
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó ezeket hallgatni, de nincs nagyon értelme "halmozni" ezeket a tanításokat.

Külön-külön hitelesek, de sok hiteles tanítás összemixelése semmilyen hasznos tudást nem ad. Az egyik rendszerben dolgoznak a lélekkel, a másik esetben a tudattal, a harmadikban az önvalóval, a negyedikben felsőbb énnel, átman, asztráltest, mentáltest, én, ego, stb.

Rengeteg olyan fogalmat lehet felszedni, ami egy tanításon belül helyes, a másik tanításban azonban más a cél, néha még az azonos fogalom sem azt takarja.

Nem fog tetszeni sok embernek, de ezek az elméleti -az intellektusnak szóló tanítások és magyarázatok az 5%-a az útnak, a 95% a gyakorlás.

Nem baj ha sok forrásból próbál valaki tájékozódni, de érdemes lehet meditációt minél hamarabb rendszeres napi gyakorlásokba beiktatni, rászánni rendszeresen az időt, és a meghallgatott előadások semmiképp ne ezt váltsák ki.

2022. júl. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos van, csak nem a youtube-on. 0-24 órás csatorna, tele tapasztalásokkal, esetleg a tudatosság hiányozhat, de azt pótolni tudod.
2022. júl. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Chong An Sunim tipikus képviselője a magas intellektusnak, amihez viszont nem feltétlenül társul szívbéli tudás és tapasztalat. :)
2022. szept. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az egyszer biztos. Ezért lóg ki nagyon a hiteles emberek közül. Mindegy egyszer egyszer azért megérte hallgatni, de már elég volt :)


UI: Nem mintha olyan sok szívbéli tapasztalattal rendelkező magyar lenne, sőt, én még nem találkoztam olyannal, aki egészséges lenne hang /kép alapján. Vagy ha van is ilyen, akkor magyar nyelven beszél ugye, de érthetetlen sajátos kifejezéssel vagy csak szórakozásból csinálja, általában akinek szívbéli tudása van, az szerencsére nem áll feltétlen a média elé (nem is értem miért).


Én azért keresgélek....

2022. szept. 17. 01:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!