Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A karma eredményezte a villany...

A karma eredményezte a villany- és gázár növekedést?

Figyelt kérdés

Az utóbbi három évtizedben egyre trendibbé vált az az életmód, hogy minél később kezdjenek el dolgozni a gyerekek és még huszon-, harmincéves korukban is a szülők tartsák el őket, mert nincsen saját keresetük. Gyakorlatilag a fiatalok kihasználták a szüleiket és kibújtak a korral járó társadalmi felelősségük alól.


Most jön a villany- és gázár növekedés, ami olyan szintű lesz, hogy várhatóan a gyerekeknek is be kell szállniuk majd a számlába, mert a szülők egyedül ezt nem fogják tudni fizetni.


Kijelenthető-e, hogy mindez a karma miatt történik?



2022. júl. 28. 02:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Öhhhhhmmmmmmm........ Nem.
2022. júl. 28. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Továbbá nem mindenki lakik otthon felnőttként. Ha meg mégis, az azért van, mert hiába tanult, hiába igyekezett, az apja vagy anyja nem engedte élni. Az ilyen szülők meg persze vinnyognak, hogy "Hol rontottam el?" és társai.
2022. júl. 28. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Kólauborkával ***** válasza:
70%
Szerintem több köze lehet hozzá az Orosz-Ukrán konfliktusbak, ami miatt nincs elég gáz, ami miatt az energia felhasználás csúcsidőszakait segítő gázturbinás erőművek üzemeltetése, ez által az áram és a fűtés ára is emelkedik, de lehet én gondolom rosszul.
2022. júl. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
77%

Ha bele akarom vonni ebbe a karmát nem ebből a szemszögből közelíteném meg a dolgot.

Inkább, úgy hogy az emberek kegyetlen módon pazarolnak és meg lett ennek a gyümölcse. Fizzes többet.

2022. júl. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
4-essel egyet értek. Az emberek a pazarlással vonzották be a rezsinövelést!
2022. júl. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
Nem hiszem, hogy ez állna a háttérben.
2022. júl. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Igaz, újraolvastam a kiírást és nem fogalmaztam pontosan. A karma része a dolognak az, hogy akit eltartottak a szüleik 30 éves korukig, azok most kénytelenek mindezt viszonozni akarva-akaratlanul is, különben a kedves szülő szétfagy télen vagy nem lesz árama.
2022. júl. 28. 15:20
 8/20 anonim ***** válasza:
77%

7, ez nem karmikus, hiszen aki 16 évesen elkezdett dolgozni és 18 évesen már nem a szüleivel élt, az is ugyanúgy kénytelen lesz besegíteni a szüleinek, ha azok rászorulnak.

Magyarul ennek semmi értelme.


Nem baj ha boomer vagy. Az a baj, ha hülye vagy.

2022. júl. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Aki 16 évesen kezdett el dolgozni, annak már van felhalmozott vagyona. Aki viszont 30 évesen, az épphogy keresett valamit, örülne neki, hogy valamire végre vitte az életben, erre jön az áremelés és már el is kell költenie a szüleire. Mi ez, ha nem karma?
2022. júl. 28. 16:16
 10/20 anonim ***** válasza:
84%

Aki tud a pénzzel bánni és elegendő bevétele van, annak lesz felhalmozott vagyona.

Hiába dolgozik valaki 16 éves kora óta, ha szar munkája van, albérletben lakik és mindig elveri a pénzét...


Ami azt illeti, pont annak van esélye nagyobb bevételre, aki 25 évesen kezdett el dolgozni, hiszen pont az egyetem elvégzése miatt tartott ennyi időbe a munkába állás. És persze nem törvényszerű, de azért általában magasabb végzettséggel könnyebb jobban fizető állást találni. 16 évesen 8 osztállyal max kőműves-segédnek mehetsz el, abból meg nemigen teszel félre..


Ezért (is) demagóg amit mondasz.


Meg mert trendinek mondod azt, ami szükségszerű. Értem én, hogy nagyszülők idejében a 8 általános esetleg a szakmunkás elvégzése elegendő volt a boldoguláshoz, de mára ez már csak arra elég, hogy butának tartsanak. Alsóhangon érettségi+szakma kell, azaz a legtöbb fiatal nem áll munkába 20 alatt. Aki meg egyetemet végez annál ez kitolódik 21-23 éves korra.

De egy mérnök meg is keres bruttó fél millát kezdőként.


Ennyi, változott a ivlág, nem kell ettől még naplopónak tekinteni azokat, akik nem úgy élnek ahogy te elvárnád.

2022. júl. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!