Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha depressziós vagyok, semmi...

Ha depressziós vagyok, semmi nem érdekel utálom az egész világot, akkor én milyen lélek vagyok fiatal vagy öreg?

Figyelt kérdés
Sok életem volt már azért vagyok ilyen vagy inkább kezdő lennék még? Azt sem értem minek vagyok itt, bár gondolom azért hogy ezt megoldjam valahogy de tényleg nem érdekel semmi és úgy érzem ez nem az én világom. Ki próbáltam már sok mindent de semmiben nem jeleskedtem. Miért kaptam ezt az életet???

2022. aug. 1. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Én is benne voltam, kezdek kigógyulni.

Változtass mindenen

2022. aug. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a depresszió mintapéldánya vagyok, szerintem ez nem attól függ hogy milyen idős a lelek, hanem a rossz karmától

Nekünk az van

2022. aug. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Grimfox ***** válasza:
90%
A lélek korának nincs köze ahhoz, hogy depressziós, apatikus vagy, vagy sem. Ahogy a 2. válaszoló is mondta, az alapját a karma okozta, a többi pedig a jelenlegi életed terméke. Ezzel minél előbb érdemes szakembert felkeresni, vagy valamilyen más, hatékony lépést tenni. A depresszió magától nem javul, csak romlik.
2022. aug. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%

Ebből nem derülne ki. De megnézem.


Ez az ötödik életed harmadik dimenzióban. Kb 27%os elméd van, ezzel eléggé a topban vagy a szellemed bölcsességének szintjének tekintetében.


A harmadik dimenzió szubjektív idejének nagyján túl vagy már. Kevesebbet kell már itt legyél, mint amit eddig itt voltál.


A harmadik dimenziós tanulmányaid, olyan 21-22%át, már elsajátítottad.


Már előre örvendek, hogy hamarost megtanulod a depressziót, és hangolódást. :))))

Veled vagyok. :))

2022. aug. 2. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Shaddark ***** válasza:

A depressziót a személyiséged okozza, nem az egyéniséged.

Öreg lélekként is depressziós lehetsz ha a gyermek kori programozásod helytelen, pl. másoknak szeretnél megfelelni, ezért elnyomod a kis lelked és a személyiséged van "felül", a kis lelked, az egyéniséged pedig "alul".

Ha a személyiség és az egyéniség (ész és lélek) egyensúlyban van, akkor nem lehetsz depressziós, bármennyire is fiatal lélek légy. De ha a lelked elnyomásban van, mindegy mennyire öreg, nem számít.

A depressziót leküzdeni a személyiséged rendbe tételével tudod - szakember segítségével pl. úgy sokkal könnyebb.

De amíg áthárítod az állapotodért mindenféle tanokra a felelősséget és nem teszel semmit, addig semmi nem fog változni.

2022. aug. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

Nem fog tetszeni amit írok.

.

Az öreg lélek: bölcs lélek, tehát távol áll tőle a depresszió.

Véleményem szerint még sok tudást elsajátítani kényszerülő fiatal lélek vagy, aki a depresszióba menekül a tudás növelésével járó kénysterű nehézségek elől.

A tudás megszerzése kemény munkával és sok lemondással jár.

2022. aug. 3. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Shaddark ***** válasza:

Zöldet adtam, mert tisztelem mások véleményét, de szerintem ez nincs így.

Az intelligencia nem korrelál a bölcsességgel.

Hiába bölcs a lélek, ha fiatal, képlékeny korában a nevelése tele rakja megfelelési kényszerrel a szülei és az iskola hatására.

Azt alá írom, ha egy öreg lélek szabadon és elvárások nélkül nő fel, nem megy tévutakra. De bárkiből nevelhetsz akár egy szociopata állatot is, ha gyermek korától olyan nevelést kap valaki akkor, - mivel az ember úgy működik, ahogy - olyan lesz mint amilyennek nevelték.

Egy öreg lélek könnyebben vissza tér a helyes útra, vagy találja meg azt. De a programozástól ő sem védett, mert így működünk, programozhatóak és nevelhetőek vagyunk. Vagy gondolod E. Tolle pl. sose volt depressziós? A legtöbb nagy mestert pont hogy az vezette rá az útra, hogy a nevelésük, a kapott értékrend egyenes út volt a boldogtalansághoz, és felismerték ezt idővel.

2022. aug. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól még hogy fejlett lélek vagy, lehetsz depressziós. De sajnos lehetsz ital, cigaretta vagy játékfüggő is. Fejlett lélekként egy hatalmas karmikus csomagot is bevállalhatsz és a próbatétel ilyenekbe hajszolhat. Nem mindenki indul könnyű élettel, de ezt a lélek vállalja, különben meg se születne vagy nem maradna életben. Ha folyton arra tanít az élet, hogy hinned kell magadban és ki kell tartanod, akkor valószínűleg nem könnyű az életed. A fiatal lélek is kap pofonokat, de az sokkal inkább cirógatás, mert a nehézsúlyút nem bírná ki. Sokszor az is nagy próbatétel, ha átlátod, amit mások nem és nem illesz bele a rendszerbe. Szóval itt sokkal inkább arról van szó, mekkora csomagot vállaltál be, milyen nehéz a kereszted. Ennek függvényében döntheted el, hogy erős maradsz vagy elcsüggedsz. A jó hír az, hogy létezik kegyelem, ami kiemelheti az embert a sötét, reménytelen állapotból, de csak akkor, ha ledolgozott egy jó nagy adagot a karmájából. Azt viszont nem tudjuk hány év, hány hónap, amíg eljut ide az ember, mert teljesen egyénfüggő.
2022. aug. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!