Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogyan engedhet az élet...

Hogyan engedhet az élet ennyire rossz dolgokat megtörténni?

Figyelt kérdés

Például a Kemecsei megvakított nő esete, vagy az hogy gyerekek halnak meg, ártatlanok.

Vagy például hogy valakit nagyon rossz ér, az egész élete tönkremegy és még a vétkes félnek adnak igazat.

Vagy az hogy embereket megkínoznak stb.



2022. szept. 10. 20:46
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
16%
Nem mindegy egyszer úgyis meghalunk és utána már semmire sem fogunk emlékezni a sok rosszból....
2022. szept. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
50%
Se jóból!
2022. szept. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
csak nem mindegy hogy addig mit élünk át mert érző lények vagyunk és most még élni kell
2022. szept. 10. 20:59
 4/34 anonim ***** válasza:
59%
Előző vagyok egyébként ebből is látszik hogy isten nem létezik de mindenki abban hisz amiben akar nem akarok senkit se befolyásolni ilyen téren.De ha létezik is isten akkor egy szadista,beteg állat....
2022. szept. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 Tudi333 ***** válasza:
17%
Nagyon jó kérdés! De ezt is meg fogják itt magyarázni, hogy ez igy jó! Az elvakult spirituális emberek. Ennek így kell lennie blablabla. És érzik, hogy ez igy nem jó. Tudják legbelül, de ennek igy kell lennie, mert karma meg minden.
2022. szept. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Konkrétan Istenben vagy a keresztény vallásban én sem hiszek, de a reinkarnációban igen.
2022. szept. 10. 21:05
 7/34 A kérdező kommentje:
Spirituális vagyok én is, csak ezeket nem értem.. :) engem is sok rossz ért, de töredéke annak amit leírtam, velem inkább igazságtalanok az emberek és lelkileg kínlódom.
2022. szept. 10. 21:06
 8/34 anonim ***** válasza:
28%
A reinkarnáció nagyon remélem hogy valami rossz vicc....nem szeretnék újjá születni ebből az élet nevű valamiből egy is elég
2022. szept. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Én szerintem előző életemben öngyilkos lettem és most ezért születtem ilyen lehetetlen helyzetbe, úgy hogy már kilépni se tudjak. Szerintem létezik a reinkarnáció.
2022. szept. 10. 21:10
 10/34 anonim ***** válasza:
42%

Ennél meg jóval több mindent fel lehetne sorolni… felesleges ezen gondolkodni mert csak bele fogsz örülni

Az istenhivok szabad akarattal magyarázzák, a karmahivok meg ugye a karmaval

Bár nem tudom mennyire kell betegnek lenni hogy bizonyos büntetéseket kapjon az ember…

De úgysem fogunk választ találni soha

Jobb lett volna nem megszületni az biztos

2022. szept. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!