Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Aki volt már előző életes...

Aki volt már előző életes utazáson, le tudná írni miket látott ott/ milyen volt az egész? nagyon érdekel és én is menni akarok csak nem merek.

Figyelt kérdés

2022. szept. 11. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ja, képzeld ha valamiért nem tudsz visszajönni.....
2022. szept. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Last minute-on voltam. Kellett oltás.
2022. szept. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
2# Maszk nem is?
2022. szept. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha tudnod kellene az előző életeidről, akkor tudnál róla. Oka van, hogy nem tudsz róla és nem kell feszegetni. Ennyivel ennyi.
2022. szept. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én három különböző emberről tudok, szinte mindháromnak ugyanaz volt. Római korban nemes katona, és király egy másik korban stb... A lényeg hogy mindig valami csúcskategóriás emberek voltak. Egy kicsit itt kezdtem kételkedni az utazásban.
2022. szept. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Latom, csak normalis valaszok vannak… Epp ezert en megosztanam. Eleg erdekes volt, mindeddig nem hittem az ilyesmikben, kijelentem.

En nem teljesen elozo eletbe mentem, de a “folyosoig” eljutottam.

Egy nagyon hosszu folyoson talaltam magam, bolyongtam egy csomo ember kozott, es elore nezve egy nagyon hosszu, de elore latva folyamatosan elfeketedo folyosot latok, ami talan 4-5 embernyi szeles, es rettenet sok ajto volt mindket oldalon. Valamelyik nyitva volt, valamelyik nem, de nem lattam be egyikbe sem. Annyi a lenyeg, hogy megyek, es egy durvan eltorzult arcu ferfi all mellettem, mint egy karikatura- nagyon hosszu all, szeles felfele gorbulo szaj, fekete haj, barna nagy szemek, fekete haj, csak eppen horror verzioban, nem viccesen. Ez az ember folyton nezett, mintha sakkban akarna tartani vagy nem is tudom. Megyek lassan elore, o jon mellettem, minden ember lassan megy be egy ajto moge, en egyszer csak elkezdek lebegni, halal felelmem volt. Nem tudtam hogy kerultem oda az embercsorda fole, de beletorodtem, mert mondom legalabb nem kell cikazni kozottuk :D

Na de most jon a CSAVAR.

A ferfi egyszer csak elkapja a labam a combomnal, es elkezd irto erosen lefele rangatni, le akart huzni kozejuk.

Mire lehuzott felebredtem. Lihegtem, kapkodtam a levegot, ennyire meg soha nem ikedtem meg, alig jutottam oxigenhez. Egyszercsak azt veszem eszre, hogy faj a labam. Mondom ez meg mi… Erzem hogy faj a jobb combom. Es pontosan ott, ahol fogott az ember, de valami iszonyatosan, olyan szinten hogy meg az ujjperceit is ereztem magamon, fel nap mulva mulott el. De vqlami brutalis volt. Nem ertem az egeszet, hogy ez hogy lehetseges, de ereztem a kezet. Raadasul nem egy kis kezrol beszelek.

Egy no azt mondta, valami elozo eletes emleklenyomat lehetett, es valami vagy valaki uzenni akar, hogy valamivel vigyazzak, meg ugye az elozo elet folyoson voltam. Ezutan utana olvasgattam kicsit, es az a hely ugyanugy volt leirva, ahogy en azt lattam. Es kirazott a hideg a kepektol, amiket lattam. Minden egyes kepkockat fel tudok idezni a leheto legreszletesebben, elesebben. Ilyen intenziv almom meg nem is volt.

Szoval igen..

Bocsi, kicsit hosszasra sikerult.. 😅

2022. okt. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ja azt kihagytam, hogy a folyoso fent is korom felete volt, es sotetbordo falakkal. Igy kicsit masabb azert :/
2022. okt. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Mysteri válasza:
Szia! én többször is voltam már, abszolút nincs mitől félni. teljesem tudatában vagy a jelenednek és mint egy "filmet" látod az életedet, annyi különbséggel, hogy a "film" főszereplője TE vagy. egyesszám első személyben. az ott tapasztalt érzések valódiak, a jelen testeden érzed a hőt, a szelet stb... Az utaztató mindvégig vigyáz rád és jegyzeteli amit mondasz neki. És legfőképpen irányít, hogy minden amit ott látsz, hallasz tapasztalsz a lehető legteljesebben legyen visszaadva. Ne aggódj, ha nem vagy rá lelkileg felkészülve a felsőbb vezetőid úgysem hagyják hogy megtapasztald. Egyébként egy képzett utaztató ki tud hozni minden helyzetből és nem hagyja hogy a jelen életedbe magaddal hozz olyasmit amire nincs szükséged. Úgy készülj hogy a valós időben nem rövid egy ilyen utazás. Nekem volt ami 3 órán át tartott, a mesterem 8 oldalt jegyzetelt spirálfüzetben. Sőt volt amikor nem az előző életben jártam, hanem egy jelenkori régen elfelejtett szituációt éltem meg újra, mert arra az emlékre volt szükségem és az akkori történéseknek volt a jelenben üzenet értéke. Még egyszer hangsúlyozom! Csak és kizárólag képzett utaztatóval indulj egy ilyen kalandra. A regresszió nem hipnózis, mindvégig tudatában vagy saját magadnak, az utaztató nem turkál az agyadban, azért van ott hogy segítsen. Kicsit hosszú, pedig még nem is írtam le mindent...bocs
2022. nov. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!