Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért van az, hogy az élet...

Miért van az, hogy az élet egy sérülékeny területre újra és újra odavág?

Figyelt kérdés

Komolyan, mintha direkt, személyre szólóan kínozna.


Sérülésekből és traumákból adódóan hoztam egy döntést. Nem végleges, még vagy 10 évig meggondolhatnám magam, de utána már nem.

Nem fogom meggondolni magam, ezt eldöntöttem, és áll mint katiban a ygerek.

Viszont az utóbbi években, újra es újra odacsap "az élet", arra a terúletre amivel kapcsolatban a döntést hoztam.

(Más embereken, rokonokon, baratokon keresztül)

Miért? Hogy gondoljam meg magam? Ha újra és újra megsebez az adott területen az aztán nagy motiváló tényező mondhatom...

Így aztán biztos nem fogom magam meggondolni, már csak azért se!

Ha nem azért kapom ezeket az élményeket, hogy meggondoljam magam, akkor miért csap ugyanoda a villám egymás útan ujra és újra, ahol már eleve fáj? Kínzás vagy miez?


2022. szept. 19. 00:31
1 2
 1/20 hosszúhajú ***** válasza:
63%
talán próbára akar tenni, hogy milyen erős az elhatározásod. kitart-e.
2022. szept. 19. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Darius- ***** válasza:
Aik abban hisznek, hogy a sors elore meg van irva, ez egy jo felhozatal lehet ennek helyességére. De én inkabb nem ebben hiszek, valtoztatni kellene valamin és elgondolkodni érdemes erre a rafektetett energia. Sok sikert.
2022. szept. 19. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 hosszúhajú ***** válasza:
67%
a másik lehetőség hogy talán pont azért szúr oda, mert nem engedi hogy azt az határozást hozd, amit hoztál. az igazi meló pedig az, hogy megtudd akkor ebből most melyik verzió igaz, és mit akar a sors... na itt akadunk el, és lesünk hogyan alakul tovább az élet hogy legalább kissé irányt mutasson,
2022. szept. 19. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%

És akkor mondja valaki hogy a karma vagy a sors nem egy intelligens akármi/entitás ami irányítani tudja az életet

Én ha leirnam ide a dolgokat amik velem történtek, elküldenetek hogy ne hazudjak…

Pont hasonlóan lehetetlen és cifra mint a kérdezőé

2022. szept. 19. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Hát meggondolni nem fogom magam az biztos. Ezt már elhataroztam, rengeteg indokom és észérvem van, ami mellett döntöttem.


Ha ez arra megy ki, hogy mégse arra menjek hanem gondoljam meg magam akkor meg végképp szánalmasan működik ez az egész. Ilyen fuck logic alapon, hogy azzal veszek rá valakit akinek fáj meg sérült a lába, hogy járjon, hogy belelövök még egyet meg még egyet a lábába? Hát majd biztos több kedve lesz...

2022. szept. 19. 07:07
 6/20 Tudi333 ***** válasza:
100%

Ami nem hajlik, az megtörik. Van egy ilyen mondás.

Nehéz, de nem lehetetlen kideríteni. Tegyél félre minden ész érvet és "én már így döntöttem" dac-ot és úgy vizsgáld meg teljesen őszintén magadhoz, hogy mi is amit te!!!! szeretnél igazából. Ami nem a eszed és a "csakazértse". De ehhez nagyon őszintének kellene lenned magadhoz. Ha ez, akkor maradj benne, ha nem ez, akkor vagy hajlasz vagy majd megtörsz, de az mindennél fájdalmasabb lesz. Kb így szokott lenni.

2022. szept. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Hááát... az én tapasztalataim szerint ha az ember odafigyel valamire, akkor abból sokkal több lesz, mintha nem figylene oda. Mármint ne lesz több, csak így érzékeli. Egyszerűen azért, mert ha nem törődik az adott dologgal, akkor figyelmen kívül hagjya annak jelentős részét.


Pl én látássérült vagyok. Van, hogy erre rágörcsölök, van, hogy nem.

Ha nem foglalkozom vele, élem az életem normálisan.

Ha épp rágörcsölök, hogy "MIIIÉÉÉÉÉÉRT?!" akkor általában nagyobb jelentőséget tulajdonítok olyan dolgoknak, minthogy nem veszek észre tócsákat amikbe belelépek, majdnem nekimegyek embereknek, megbotlok lépcsőkön, nem tudok leolvasni feliratokat....

De igazából a fent említett példák akkor is megvannak, ha nem figyelek rá, csak épp akkor nem érdekel.


Szóval sztem nem mindigis odacsapott a villám, csak épp most foglalkozol vele.

Ha döntöttél, és nem akarsz változtatni, akkor engedd el. Ez ilyen. Szard le. És akkor hiába csap oda a villám, észre sem fogod venni.

2022. szept. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

"Viszont az utóbbi években, újra és újra odacsap "az élet", arra a területre amivel kapcsolatban a döntést hoztam."


Írnál rá pár konkrét példát, hogy mi az, ami történt, és amit te úgy éreztél, úgy éltél meg, hogy "odacsap az élet"?


(Nem tudom, hogy jól sejtem-e, hogy az anyaság, gyerekvállalás témával kapcsolatos a döntésed.)

2022. szept. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

#7


De ha odacsap a villám akkor épp hogy eszreveszed, épp hogy olyan dolgok történnek, amik te esetedben arra hívnák fel a figyelmedet hogy látássérült vagy. Kb mintha a világ emlékeztetne.

Én alapjába nem erre figyelek, de mindig történik olyan, ami odamutag egyet hogy na emlékezz csak...

2022. szept. 19. 13:19
 10/20 A kérdező kommentje:

#6

Ami már eltört, még egyszer el tud törni?

Ha igen, mi értelme, mennyiben változtatna bármin is?

2022. szept. 19. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!