Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Elmondanátok valakinek hogy...

Elmondanátok valakinek hogy emlékeztek rá előző életetekből? Ha most jelenleg szerelmesek vagytok belé... és régen is egy pár voltatok vagy félnétek hogy megijesztitek?

Figyelt kérdés

2023. jan. 8. 01:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Csak röhejessé tenném magam a szemében. Éveken át hittem az ikerlángomnak, mivel éveken át tartott tartalékosnak, aztán egyszercsak kiderült, hogy full szerelmes lett közben másba, aki ugyan dobta, de valami asztrológussal kiolvastatta, hogy milyen boldogok lesznek ők egyútt a kis ikerlángjával. Szánalmas az egész, velem az élen.
2023. jan. 8. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Ha te lennél az az ember aki emlékszik rá, akkor kíváncsi lennék.

De engem alapvetően is foglalkoztat a téma, nem rémisztene meg.

2023. jan. 8. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Abszolút nyitott vagyok az ilyesmire.
2023. jan. 8. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
Hány élettel ezelőtt? :)
2023. jan. 8. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom de emlékszem rá az ölelésére a csókjára ahogy fogta a kezem ahogy egyek voltunk..
2023. jan. 8. 03:47
 6/11 anonim válasza:
40%
Nagy a baj...
2023. jan. 8. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem csak belekevered az érzelmeidet, mert hiszel ezekben.

Én is voltam szerelmes, de ez fel sem merült bennem.

Ma már szinte azt sem tudom ki.

2023. jan. 8. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
A párom az első találkozásnál mondta, hogy olyan, mintha már nagyon régóta ismerne, nekem is olyan "megszokott" érzés volt már az első randink is.
2023. jan. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Előbb beszélgetnék vele általánosságban a témáról, megpróbálnám kideríteni, hisz-e az előző életekben, és csak akkor mondanám el neki, ha nyitott az ilyesmire. Ha nem, akkor lehet, hogy épp ezzel ijesztenéd el.
2023. jan. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%

Nekem is volt találkozáskor megszokott érzés az egyik exemmel. Aztán a jelenlegi ezo párom behisztizett, hogy hozzá se szólhatok mert ex, ennyit az előző életekről, pedig ő elvileg spiri ember.

Ma láttam hogy ezeket az ex agyrémeket ilyen suttyó hülyegyerekek youtube csatornáiról szedik, akik menő pszichológusnak képzelik magukat.

2023. jan. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!