Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Van olyan, hogy valakinek az...

Van olyan, hogy valakinek az a karmája, hogy ne legyen ideje semmire? Mitől függ, hogy kinek mire mennyi ideje van? Mitől függ az elme időészlelése?

Figyelt kérdés

Csak azt veszem észre, hogy mindenkinek más, mi fér bele egy napba. Egy pelda a sok közül: van aki ugyanannyi dologgal foglalkozik, mint én, ő mégis alszik 8 órát, én meg örülök ha hétköznap megvan a 4 óra.

Ők mit csinálnak?

Mert én mindent próbáltam, ha megfeszítem magam, akkor se megy.


A hatékony időbeosztást és hasonló fiókbölcsességeket hanyagoljuk! Ennyit magamtol is kitalálok, ha ennyi lenne az egész magamtól is meg tudnám oldani. Ha így működne, meg ez számítana, menne úgy ahogy elméletben, de nem megy, úgyhogy nem így működik, és nem ez számít. Akkor mi?


2023. jan. 13. 14:41
 1/9 Grimfox ***** válasza:
98%
Ez nem annyira karma, mint személyiség. Az idő, a feladatok fontossága, sorrendje, szervezése van akinek jobban megy, van akinek kevésbé. Ez nem feltétlen tervezés kérdése, hanem az ember értékrendjéé, értékelési, és döntési képességéé. A személyiség persze végeredményben sokban függ a karmától, de ez közvetett hatás, nem közvetlenül lesz az a karmád, hogy kifolyik az idő a kezedből.
2023. jan. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze annak hogy mennyi időd van, az elme időészleléséhez. A két fogalom az más.
2023. jan. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Mert én mindent próbáltam, ha megfeszítem magam, akkor se megy."


Mi mindenen próbáltál már meg változtatni mostanában annak érdekében, hogy jobban tudj gazdálkodni az időddel?

2023. jan. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Időmanagement javítható.

Karma nem kerülhető meg.

Ez a probléma nem karma kérdése

2023. jan. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyszerre hány dologgal foglalkozol? Nem oszlik meg a figyelmed?

Hiába van ugyanannyi elfoglaltságod, mint a másik embernek, ha nem vagy hatékony!

2023. jan. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy túl sok időt tölt két elet között az ember és nehezen szokik vissza a fizikai lét lineáris időfolyamába.
2023. jan. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A mostani személyiséged, aki mondjuk halogató, befolyásolható vagy túlvállalja magát, kevés az energiája... stb., az a "pálya" meg az eszközeid. Ez lehet nehezebb és könnyebb. Olyan is van, aki többször fut neki ugyanannak az életcélnak. A karma pedig a feladat, új tanulnivaló. Attól, hogy zavar az, hogy nincs időd semmire, nem biztos, hogy az a feladatod, hogy olyan legyél mint az, akinek meg látszólag van. A saját feladatod magadnak kell megtalálnod. Hogy ez az, hogy jobban beoszd az idődet, és azzal még jobban feláldozd magad, vagy pont uralkodj végre és kioszd a feladatokat, vagy csak elmélkedj egy bokorban fekve kivonva magad a forgalomból, de talán nagy igazságokra rájőve... Ehhez önismeret kell.

Ellenpéldaként lehet, hogy egy karrierista pont megbukik a feladatában, mert a családjára kellene koncentrálnia (és tipikusan szívrohamot kap). És az is lehet, hogy pont családot nem kellett volna vállalnia, mert ebben az életben az a feladata, hogy kiemelkedő sikerei legyenek (és erre tovább viszi egy csomó elhanyagolt gyerek/pár miatti bűntudatát). És persze lehet, hogy pont az a feladat, hogy egyensúlyt érjen el. :P :)

Asztrológiát és a meditációt tudom egyébként ajánlani, ami rámutathat, kinek mi a személyes fejlődni valója ebben az életben.

2023. márc. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi 7es, asztrológiával amatőren foglalkozom, boncolgatom a képletemet, és mindig valami újat kiderítek magamról, de ilyen nagy életcélt nem találtam.

A meditáció szerintem nem nekem való, nekem valamiért szúkségem van arra hogy pörögjön az agyam, ha ezt nem tudja akkor felrobbanok.

Úgyhogy egyenlőre csak vagyok, meg kapaszkodok. :)

2023. márc. 3. 19:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Elvileg és tudtommal, bár laikus vagyok, a leszálló holdcsomópont mutatja, amit hoztál, a felszálló meg a tanulnivalód ebben a körben. A Szaturnusz meg azt, amiben korlátozva vagy karmikus okok miatt.
2023. márc. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!