Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Tényleg addig születünk le...

Tényleg addig születünk le ide amíg minden lehetséges helyzetet meg nem tapasztalunk?

Figyelt kérdés
Ezt egy külföldi oldalon olvastam. Az írója szerint nagyon sokszor születünk le ide, és mindent tapasztalni kell. Szóval akkor már voltál szegény, voltál gazdag, voltál fogyatékos, voltál Afrikai éhező, voltál gyenge voltál erős vagy leszel egyszerűen minden. stb stb. Akkor viszont ez így nem egy kínzás? Mivel ebben a világban több a szenvedés mint a jó szerintem sokkal több. Most akkor ezek szerint az embernek vannak jó életei is amikben gazdag, esetleg sztár, milliárdos. De akkor vannak nagyon rosszak is. Pl Afrikai éhező vagy szellemi fogyatékos ha mindent meg kell tapasztalni. Akkor nagyon sokat szenvedünk mire valaha megszabadulunk a karmàtól. Ez nem egy kínzás, és hogy lehetne minél hamarabb ki szabadulni??

2023. jan. 15. 16:47
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
87%

Nem hiszel benne és kész.

És igen, ez egy értelmetlen kínzás.


Mégis mi az értelme ennek?

Fejlődsz?

Ok. És annak mi értelme?

A Világegyetemben semmi ok nem követeli meg, hogy fejlődjünk.

Így semmi oka nem lenne ennek a ciklikus kínzásosdinak és az ezúton történő fejlődésnek.


Ami pedig értelmetlen abban felesleges hinni.

2023. jan. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Meg nem tanulunk. Nem kell megtapasztalni végtelent ahhoz, hogy tudd.
2023. jan. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

2#, vagyok.

Pl meddig számoltál el eddig valaha? Nos én sokáig, de nem jutottam milliókig, trilliókig. :D Pedig te is el tudsz odáig számolni nem? Nos nem kell megtapasztalni, elég ha megtanultad, és éled a tudást. Nem kellett végig menj a tapasztaláson, hogy elszámolsz 8 milliárdig, anélkül is tudsz vele számolni való életben, mert már az ismereted meghaladta a hiedelem szintjét, mikor gyerek voltál, a tudás szintjét, mikor iskolában tanultad, és elérkezett a megélés szintjére, ahol tudod belül, és alap.

2023. jan. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem fejlődünk olyan szintre, hogy csak a színtiszta szeretet működik bennünk folyamatosan, de tudatosan.
2023. jan. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
4. De létezik olyan ember ezen a bolygón? Nehezen tudom elképzelni.
2023. jan. 15. 18:12
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Persze sokan, de nem testben (inkarnáltan), hanem már korábban elérték.

De valóban nagyon sok a kevésbé fejlett lélek.

A Földhöz 22 milliárd lélek kötődik, de csak 8 van testben.

Szóval sokan lehetnek, de nem tudhatjuk. A nagy világnepesség miatt rengeteg a fejletlen is.

Nehéz lehet felismerni, akik a reinkarnációs ciklusuk végén járnak. Élik csendesen életüket, nem keresik a figyelmet, teszik a szeretetmunkát.

2023. jan. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
7: vannak olyanok is, akik már elérték a szintet, de konkrét feladat miatt jönnek vissza.
2023. jan. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 Grimfox ***** válasza:
78%
Nem. Addig születsz le, amíg meg nem szabadulsz minden karmádtól, és fel nem ismered a valóság természetét. Ehhez nem kell minden lehetséges helyzetet megtapasztalni előtte.
2023. jan. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
92%

Akkor viszont ez így nem egy kínzás?


De az.


Úgyhogy én elterveztem, hogy kerül amibe kerül, én ide többet vissza nem jövök.

2023. jan. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Szerintem a Föld az univerzum koncentrációs tábora.
2023. jan. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!