Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Tényleg addig születünk le...

Tényleg addig születünk le ide amíg minden lehetséges helyzetet meg nem tapasztalunk?

Figyelt kérdés
Ezt egy külföldi oldalon olvastam. Az írója szerint nagyon sokszor születünk le ide, és mindent tapasztalni kell. Szóval akkor már voltál szegény, voltál gazdag, voltál fogyatékos, voltál Afrikai éhező, voltál gyenge voltál erős vagy leszel egyszerűen minden. stb stb. Akkor viszont ez így nem egy kínzás? Mivel ebben a világban több a szenvedés mint a jó szerintem sokkal több. Most akkor ezek szerint az embernek vannak jó életei is amikben gazdag, esetleg sztár, milliárdos. De akkor vannak nagyon rosszak is. Pl Afrikai éhező vagy szellemi fogyatékos ha mindent meg kell tapasztalni. Akkor nagyon sokat szenvedünk mire valaha megszabadulunk a karmàtól. Ez nem egy kínzás, és hogy lehetne minél hamarabb ki szabadulni??

2023. jan. 15. 16:47
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

A tutti 3-asok most nincsenek testben, itt a fizikai világban olyan esetek maradtak, akiknek még bizonyítani kell.

Ill. segítők akik, konkrét feladattal vannak itt, ők vannak még testben (inkarnációban) most.

A 3-as többség már megvan, a bolygó feljebb lép. 22 milliárd az összes lélek van a Földhöz kötve. 14 milliárd diszkarnált jelenleg, 8 milliard inkarnált.

2023. jan. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Ez az utolsó lehetőség a fejlődőképesség bizonyítására, ezért kemény. Rövid aa idő, mert 2057-ben már nem marad itt egy 2-es sem. De 2030-ban már nem lesz befolyásuk, brleszólasuk az emberiség sorsába, 2057-re mind diszkarnalódik azaz itt a Földön meghal.

Van olyan sugallat, hogy már 2025is jobb lesz, mint 2019 volt. Erre extrapolálva: talán '24 olyan nehéz lesz,mint '19 volt.

Másrészt nekem az az erzesem, hogy egyénenként fog függni kinek lesz könnyebb az élete már, attol függően, hogy milyen fejlődést ért el. Az igazság jobban feltárul számára pl. és több intuiciót kap, több hekyes döntést hoz, ami könnyíti az életet.

2023. jan. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

És mi van, ha valaki nem lépi meg a 2es szintet?

Amugy nagyon nem vagyunk elhalmozva infókkal, hogy mit meg merre kéne fejlődni.

2023. jan. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Sztem mindenkiben bele van építve, hogy mi a helyes, csak gyengék, türelmetlenek, megalkuvók stb. az emberek. Egy élet alatt nagyon messze lehet jutni az eredeti moralitástól.

A leghatékonyabb módszer a jócselekedet, nem kell hősnek lenni, csak segíteni pl. olyan helyetben, amikor amugy nem tennél jót. A szerénység, a szeretet... mindenki ismeri ezeket. Ne tedd azt mással, amit magadnak nem akarnál. Gyakorlatilag Jézus tanításai a legjobb irányelvek.

De azt nem erdemes várni,hogy ha egyszer jót teszel és azonnal jó történik veled másnap. Egyrészt ott van a megtervezett életvonalad, életfeladatok, amit le kell dolgozni. Másrészt nagyrészt most is a köv. életed kondicióiért dolgozol. De előfordul, hogy viszonylag hamar megvan az eredménye a tetteidnek meg ebben az életben. De az összefüggést nehéz meglátni, sztem magasabb tudatossag kell hozzá.


Aki elbukik, az nem maradhat. Mennek egy ujabb bolygóra osemberi szintre, amilyen alkamas primitiv faj van valahol. Ott szivathatjak egymast ameddig ujra eljon egyvilywn szetvalasztasi helyzet, ott is.

2023. jan. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Üdv ! Olvastam én is sokat a témával kapcsolatban, és sok vélt vagy valós dolgot mondtak már erről az egészről. Egyes feltételezés szerint a reinkarnáció lehetséges, de nem törvényszerű. Lehet, hogy egy másfajta formában folytatjuk majd a létezést, ami nem ember, de talán nem is földi. Mindenki azt gondol persze amit szeretne :)


Üdv

2023. jan. 16. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

A 24-es nagyon jókat ír.

Én nagyon boldog vagyok, hogy Isten igazságos ezek szerint. :) Mennek az ősemberi szintre csesztetni egymást azok, akik oda valóak. :D

2023. jan. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
77%
A pénz nem okoz boldogságot. Annyit segít, hogy a problémáid jelentős részétől megszabadulsz, de a dopamin szinted egy idő után annyira az egegbe szökik, hogy szinte semmi nem fog lázba hozni, és pont hogy depresszióba esel. Ezért van, hogy a nagy hollywoodi gazdagoknak már az sem elég, ha minden nőt megkaphatnak, hanem epstein szigetre jártak szórakozni, meleg/pedofil orgiákban fesznek részt, mindenféle extrém drogokat tolnak, csomó beteges fétiseik vannak. Már csak ezek a dolgok tudnak impulzust kiváltani belőlük, mert az egyszeri jómod, bőség már számukra túl ingerszegény.
2023. jan. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 NTBS ***** válasza:
Nem. Szerintem a lélek halhatatlan.
2023. jan. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
#22 Én is éreztem egy eltolódást 2019ben, de inkább a rosszabb irányba. Mi fog történni 2030-ban, ami meghozza a változást? Azt írod, nem lesz beleszólásuk. Akkor nagyon sok elnyomó hatalomnak meg kellesz szünnie ahhoz, például Észak-Koreának. Esetleg egy harmadik világhaború van kilátásban?
2023. jan. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Ez egy folyamat, minden szülés fájdalmas.

Ha csak a szülést nézed és nem ismered a kontextust, akkor egy szörnyű dolgot tapasztalsz. De kontextusban csodálatos az egész.

Ilyesmi ez is.

2030 nem egy hirtelen változást jelent, hanem egy mérföldkövet a 2019 óta tartó kontinuumban, változásban. A mérföldkő, hogy nem a sötét erőké lesz már a domináns szerep, de még jelen lesznek 2057-ig.

Igen, addigra pl. véget ér a kim rezsim is. Volt már ilyen.


Dániel próféta szerint az 1260 nap elteltével lesz egy hónapos háború. Más nem ír ilyet. Sztem elhajlottunk már attól az idővonaltól, amit Dániel látott.

2023. jan. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!