Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Kinek van előző életbeli emlékei?

Kinek van előző életbeli emlékei?

Figyelt kérdés

#lélek #hipnózis #reinkarnáció #buddhizmus #Szellemi utazás #Személyes én
2023. febr. 3. 10:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
9%
Már volt ez múlt héten
2023. febr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Frissíteni kéne az előző kérdést.
2023. febr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Gyerekkoromtól vannak bevillanások. Aztán hogy az elmém játszadozik, azt a feltételezést meghagyom másnak.
2023. febr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Szeretnèm, ha bôvebben leirnátok a megtapasztalásotokat, illetve felvillanò emlèkeket.
2023. febr. 3. 23:00
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Üdv.


Nekem van egy rövid jelenet, ami már kiskoromban megvolt mint emlék. Egy babakocsit toltam az akkor még csak építés alatt álló szülői ház elött.


A nagypapám tolhatta a bátyámat akkoriban babakocsiban. (a ház épült, a bátyám baba volt, papa még élt) Én a papa halála után 4 évvel születtem.

2023. febr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ûdv 5-ôs,- ez nagyszerû! Köszönöm, hogy megosztottad velûnk!
2023. febr. 5. 23:23
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én meditációban láttam egy embert aki egy kis tűzrakás előtt meditált. Nagyon félelmetes volt. Az emberről áradt valamilyen misztikus érzés. Azt éreztem, hogy hozzá képest egy senki vagyok és, hogy ő hatalmas. Az alakja a tűzből rajzolódott ki, majd ugyan abból a tűzből kirajzolódott egy kolostor meditációs terme és én a terem fölött lebegve láttam meditálni a szerzeteseket. Később megtudtam, hogy a tűz kaszina meditációs technikát láttam és a meditáló szerzetes az én korábbi testetöltésem volt. Előzmény: egy éjszaka lettem buddhista mikor annyira szenvedtem, hogy ki voltam akadva azon, hogy szenvedés volt eddig is, most is szenvedek és az a logikus, hogy ez után is szenvedni fogok. Elkezdtem ezt mantrázni (akkor még nem tudtam, hogy ez mantrázás) “szenvedés volt, szenvedés van, szenvedés lesz” amitől révületbe kerültem és megjelent előttem a tűz beszéd. Azóta eltelt 10 év. Rájöttem, hogy a tűz kaszina meditáció segítségével égettem maradandó nyomot a tudatomba. Egy erős hajlamot a buddhizmusra és ezért vagyok most buddhista. Az első pár évben nagyon fura volt, hogy mindenben a tüzet láttam, a meditáció és a tanulmányok sokat segítettek, hogy kiderüljön miért, de mondom ez 10 év munkája. Nem szabad mindent egyből elhinni. Ülepednie kell és kételkedni kell.
2023. febr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
7-es köszönöm, hogy ilyen érthetôen leirtad a megtapasztalàsodat.
2023. febr. 8. 08:11
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Régen volt egy visszatérő rövid álmom. Amiben volt egy nő, akiről tudtam, hogy én vagyok. Mindig ugyanaz a kis rövid jelenet volt.

Elképzelhetőnek tartom, hogy előző életemből származó momentum lehet.

2023. febr. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
9-es,- minden lehetséges!
2023. febr. 8. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!