Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A gyilkosok jellemzően milyen...

A gyilkosok jellemzően milyen karmát visznek magukkal? Ök általában a fogyatékosok?

Figyelt kérdés

2023. márc. 8. 15:32
1 2
 1/12 Grimfox ***** válasza:
82%
Nem feltétlen fogyatékként jelentkezik a karma, ha gyilkosokról van szó. Egy gyilkos nem csak a gyilkosság karmáját viszi magával a következő életébe, hanem sok előző élet karmáját, és az adott élet többi karmáját is. Ezek együttese adja ki, milyen lesz az illető élete. A fogyatékok korlátok, valamilyen módon korlátozzák az illető életét, azaz valami hasonló eseményben, cselekedetben érdemes gondolkodni, ha a fogyaték karma forrását keresed.
2023. márc. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Vagy őket is megyilkolják.
2023. márc. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Ha a gyilkolás az illetőnél egy hajlam, akkor legközelebb is hajlama lesz rá hiszen egyre inkább megszokássá válik. Legközelebb is öl, és őt is megölik pl háborús helyzetekbe keveredik.
2023. márc. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Nemrég olvastam, hogy a testi hiba vagy bármilyen fogyatékosság, fóbia inkább lehet az előző életben szerzett sebesülés, halál oka. Trauma, amire emlékszik és átüt a testen. Mondjuk asztmás lesz, mert vízbe fulladt és ez maradt meg belőle, hogy ő az, aki fél, hogy nem kap levegőt és ez testi szinten így jelenik meg. Aztán is lehet, hogy egy betegen születő gyerek a szüleit tanítja valamire. Mondjuk azok előző életükben elhanyagoltak egy gyermeket és most muszáj vele törődniük. A karma igazából csak a mi épp anyagba ragadt állapotunkból következő nézőpontunkból jó vagy rossz, egy ilyen korlátozott helyzetet akár választhat maga a lélek azért, hogy gyorsabban fejlődjön, tapasztaljon, átértékeljen dolgokat.
2023. márc. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%
Szia! A gyilkos ember a következő életében is gyilkos marad ez a karmája.
2023. márc. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
5 hát akkor még mindig kevesebbet szív mint akiket meggyilkol vagy egy indiai lábatlan egy kunyhóban…..
2023. márc. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem a reinkarnációban a legundorítóbb, legmocskosabb dolog az, hogy ha meglátsz egy nyomorékot, akkor rögtön arra gondolsz, hogy vajon mit követhetett el az előző életében.

Hallottam olyat, amikor még meg is verték e miatt.

Szerintem TE ne legyél ennyire hülye, és ne higgyél ilyenben!

2023. márc. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

7, képzeld el pedig hogy ez már nekem is eszembe jutott…

Volt egy kivételesen beteg gyerek itthon, na az már tényleg olyan sors volt neki is meg a szüleinek is, ami helyett én az anya helyében inkább kivégeztem volna magam is meg az egész családot

Pont akkor kezdtem hinni a reinkarnacioban és egyből eszembe jutott hogy mindenki sajnálja szegény gyereket pedig ha a reinkarnacio igaz akkor kb maga volt a sátán előző életeiben


Sőt sokszor magamra is úgy gondolok hogy el kell viselnem a sok rosszat mert biztos megérdemlem a sok rossz után amit előző életeimben tettem

2023. márc. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%

"Amikor Jézus továbbment, meglátott egy születése óta vak embert. Tanítványai megkérdezték tőle: „Mester, ki vétkezett: ez vagy a szülei, hogy vakon született?” Jézus így válaszolt: „Nem ő vétkezett, nem is a szülei, hanem azért van ez így, hogy nyilvánvalóvá legyenek rajta Isten cselekedetei." Beugrott, hogy ez olyan jól rímel a kérdésedre :)

Szóval nem az a lényeg, hogy ő mit csinált, hanem hogy te mit csinálsz. Mert ez az életed benned, ez a világ a te szemedből létezik csak úgy, ahogy te látod, és nem büntetés vagy jutalom, hanem következmény és iskola. De nincs idő sem, hogy előtte vagy utána, hisz az is csak az anyagban van. A léleknek csak most van, minden tetted hát szabad akarattal felülírhatja mindegyiket és nyithat új utat, ha meg tudsz bocsájtani, azaz nem viszed tovább.

2023. márc. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
8-as, milyen betegsége volt?
2023. márc. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!