Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ez a fajta szeretet megtapaszt...

Ez a fajta szeretet megtapasztalható a földi életben?

Figyelt kérdés

A feltétel nélküli, megértő, elfogadó, tanító-terelgető szeretetre gondolok.

Ez a földi életben megtapasztalható? Vagy csak odaát, halál után?

Ha megtapasztalható, hogyan?


2023. márc. 18. 01:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%

Megtapasztalható. El kell fejlődj odáig. Nem valami hatalmas magas forma vagy szint, szóval könnyedén odáig tisztíthatod magad.

Odaát ez semmi. Odaát nincs ez, sokkal nagyobb dolog van

2023. márc. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg igen, de a gyakorlatban alig jut el idáig valaki
2023. márc. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 NTBS ***** válasza:
100%
Szülői szeretet?
2023. márc. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Laylah ***** válasza:
100%
Volt/van hozzá szerencsém, szóval igen. Gyerekem nincs, de szerintem ezt a fajta szeretetet szokták mondani a szülőnek a gyereke iránti feltétel nélküli szeretetének is.
2023. márc. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És hogy tapasztalható meg? Mit kell csinálnom?
2023. márc. 18. 10:53
 6/12 anonim ***** válasza:
3%

Remélem, hogy nem. Mégis milyen szeretet az, ahol akkor is vakon szeretném a másikat, ha bánt az illető?

Ez inkább valami beteges kötődés.

2023. márc. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez bántástól mentes. A bántásos dolgot te gondoltad bele.
2023. márc. 18. 14:20
 8/12 anonim ***** válasza:
62%

Nem írtad, hogy bántástól mentes. Annyit írtál, hogy feltétel nélküli, én meg leírtam egy esetet arra, amikor ez abszurd.


Vagy arra gondolsz, szerinted sem lehet teljesen feltétel nélkül szeretni valakit? Mert az már nem lehet szeretet szerinted sem, ahol az egyik bántja a másikat? Akkor ezt jó lett volna a kérdésben tisztázni.

2023. márc. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha jól érzed magad automatikusan megjelenik. De fizikailag lelkileg ha jól érzed magad. Ha nem érzed jól magad eltűnik. Ezért a legjobb ha elfogadod hogy ember vagy és próbálsz odafigyelni pl ne legyél éhes ha olyankor kikészíted a családot, míg kaja után megszáll a zen nyugalom. Vagy hasonló dolgok amiket megismersz magadról.
2023. márc. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
45%
Szülői szeretet. Aki párkapcsolati szeretetként is így szereti a másikat, annak nincsenek preferenciái, és így monogám kapcsolatra is képtelen.
2023. márc. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!