Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Történt már veletek olyan,...

Történt már veletek olyan, hogy egy halott közeli rokonotokkal valamilyen módon kapcsolatba tudtatok kerülni? Úgy értem, hogy jelzéseket küldött, vagy "segített" valamiben.

Figyelt kérdés
2010. nov. 19. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
3%
nem. de ha valaki igennel válaszol, akkor az csak beképzelte magának :D
2010. nov. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen az Edesanyam volt az, Aki almomban megjelent es latszott az arcan, hogy valami nagyon komoly dolog fog tortenni az eletemben, s azt is lelehetett olvasni az arcarol, hogy egyutterez Velem, de ami megfog tortenni, azt megvaltoztatni nem lehet. Sajnalt Engem!

Mivel akkor tavol voltam a csaladomtol, egybol felhivtam Oket reggel, hogy minden rendben van-e, es megnyugtattak, hogy igen.

Viszont de. 11-kor erkezett a telefon, hogy a nagyobbik lanyom meghalt! Osszeesett az utcan es meghalt!

Ez volt az uzenet.

2010. nov. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
legalább egy sms-t küldött volna
2010. nov. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen létezik a jelenség, velem nem történt meg de ismerek olyat akivel igen. Aki nem hisz ebben az ne írjon választ. Nem csak a fizikai dimenzió létezik ez nem kérdés ma már. Együtt érzek veled és sajnálom a lányodat, illetve téged, mert neki már jó.
2010. nov. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Van ilyen. Bár velem személyesen még nem esett meg ilyen, de van haver aki mesélt nekem ilyen esetet, a bátyja meghalt, és álmában megjelent, élethű volt, tengerparton sétáltak megfogta a kezét és lassan eltávozott a tengerben, addig majd eltűnt. Ő szerinte így engedte el a bátyja, elköszönt tőle végleg.
2010. nov. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
2-dik nagyon sajnálom....nekem a nagyszüleim haltak meg,és aznap este velük álmodtam és beszélgettünk és megnyugtattak,h ők már jó helyen vannak és,h ne szomorkodjak.Nagyon durva volt :S
2010. nov. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mostohaapam, aznap ejjel, amikor meghalt, megjelent almomban, es elmondta, hogy mit javasolt volna az eletemben nekem, milyen palyat, es szerinte mit kellene tennem. Elmondta, hogy o mit tenne a helyemben, tanacsokat adott, es olyan nonszensz volt az egesz, mert elotte mar 4-5 eve alaposan megromlott a kapcsolatunk.

A tanacsait meg is fogadtam, azota nem jelentkezett.

2010. dec. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!