Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Vajon ez lesz az utolsó életem?

Vajon ez lesz az utolsó életem?

Figyelt kérdés

Kezdem egyenként elvesziteni a vágyaim iránti szenvedélyt és nem bánom egyáltalán.

A reinkarnációt a karma müködteti és a vágyak.

Az emberekkel is közömbösebb vagyok,nem hargszom különböző sérelmekért,nem bántok senkit.

A gondolataim akörül forognak,hogy lehetne-e ez már az utolsó életem,ami után nincs több leszületés.

Nagyon örülnék neki és alig várom.

Nem vagyok fiatal tizenéves és nem untam meg az életem,nehogy azt higgyétek.

Csak reinkarnációban hivők válasza érdekel...


2011. jan. 12. 21:42
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
100%

Ennél többről van szó.

Ha még van befejezetlen ügyed, vissza fogsz jönni, és ha épp nem a halálos ágyadon írod, és már megy a visszaszámlálás, hogy 10, 9.., akkor még jöhet közbe bármi.

2011. jan. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 A kérdező kommentje:

A visszaszámlálás az mindig megy.Én már semmire sem vágyom és nem depressziósként mondom.

Mindennel megbékéltem,de nem vagyok halálos beteg.

várom a nagy pillanatot,de addig sem szomorkodom.

Ha belegondolok,hogy nincs több születés,se halál,se szerelem se család.Ezekkel is megbékéltem.

2011. jan. 12. 21:52
 3/59 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném. Ha így lenne, nem kérdeznéd meg itt. Meg máshol sem. Akkor ráadásul nem is "örülnél" neki, teljesen semleges lennél. Nagyon kevesen lehetnek szerintem, akik ezt a tudatszintet már elérték.

Viszont az életünk során még tanulunk, fejlődünk és ki tudja, ha a végére érsz, hol fogsz tartani?

Arra azért vigyázz, hogy tudd: tényleg békében és egyensúlyban élsz-e mindennel, vagy ez csak egy átmeneti (akár éveken át tartó) érzés, amiből esetleg még vannak dolgok, amik kizökkenthetnek.

2011. jan. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 A kérdező kommentje:

Kár lenne ha nem ez lenne az utolsó,mert hiszen ha még vágyok valamire az pont ez:hogy ne szülessek többé le.

Ez a gondolat egyedül amely örömet okoz nekem.

A többi semleges

2011. jan. 12. 22:07
 5/59 anonim ***** válasza:
84%
Nem fogsz újra születni,ahogy nem éltél eddig sem. Csupán elhiteted magaddal.
2011. jan. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
86%
bízunk benne
2011. jan. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
100%

Na itt ismered félre magad, mert ide, erre a honlapra azért írtál, mert belül a többiek megerősítésére vágysz, hogy "igen, igen, király vagy, már nem kell újjászületned". bár erős a gyanúm hogy ezt itt nekem le fogod tagadni, meg magadnak is, hogy nincs így.


De had mondjak még el valamit. Aki tényleg ilyen nirvana közeli állapotban van az nem fog a gyakorikerdeseken ilyen kerdest feltenni. Sőt, annak már nincsen igazán szüksége semmiféle kérdés feltevésére sem senki irányában, mert ő a válaszokat már birtokolja.


Szerintem te megtévesztetted önmagad, és jelenleg tévúton jársz.

2011. jan. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
94%
A Te soraidbol a szomorusagot lehet erezni, tehat meg van mit megtanulnod itt a fizikai sikon.
2011. jan. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 A kérdező kommentje:

22:21-nek

lehet,hogy igazad van némileg...

de én nem hiszem hogy nirvanáról lenne szó

és különben is hogy képzeled el azt aki már nem szület ujra meg?Talán az csak aszkéta életmódot él,nem áll szüba senkivel,egész nap csak elmélkedik meditál.

Szerintem te ebben tévedsz.A hétköznapi ember is megteheti ezt,nem kell ehhez nirvana,csak szabad akarat,illetve rengeteg dolog nem akarása,ami ide köt.

Nem tartom magam különbnek bárkinél,de ez az élet értelmetlen éssemmi tartósat sem ad,hisz jön a halál és elvisz mindent.

szerintem csak erre kell rájönni kinek a maga módján.

Ne helyezzük már a lelki dolgokat is skatulába mint minden mást

2011. jan. 12. 22:27
 10/59 A kérdező kommentje:

22:22-es

Tévedsz!Nem vagyok szomrú.

2011. jan. 12. 22:28
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!