Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehet hogy ez a fiú az ikerlán...

Lehet hogy ez a fiú az ikerlángom?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel pár hónapja ismerkedtünk meg. Már akkor az első napon éreztem hogy ez több lesz, mint barátság. Annyira függtem tőle attól a naptól kezdve, hogy magam is meglepődtem. El akartam mondani neki hogy szeretem, de nem mertem. Mindig lebetegedtem ha történt vele valami rossz. Teljesen megváltoztatta az életemet. Más ember lettem, jobb. 16 évesek vagyunk mindketten. Ugyanabban az évben születtünk, majdnem ugyanazok a dolgok érdekelnek mindkettőnket. Volt, hogy megakartam szüntetni a kapcsolatunkat, mert szenvedtem, mivel nem lehettünk együtt. Volt hogy kibírtam egy hetet nélküle aztán nem bírtam tovább és újra beszéltünk. Nagyon szeretem, de ez több mint egyszerű szerelem. Mindenről el tudunk beszélgetni. Szerintetek ők az ikerlángom vagy lélektársam?
2011. jan. 23. 14:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szerintem igen
2011. jan. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nehéz megmondani ebben az életkorban, főleg egy kívülállónak, mert vannak olyan típusú lányok, akik szinte "lángolnak" az érzelmektől, amikor szerelmesek. Egy volt barátnőm ebben a korban legalábbis mindegyik fiújáról így beszélt. Amikor megismerte az újat, akkortól úgy érezte, hogy igen, ő az egyetlen, akire egész eddig várt, aki mindenben más mint a többi. Hiába mondtam, hogy de az előző... ekkor már úgy látta, hogy az semmi volt az újhoz képest. Így volt 8-10 fiúval.

Nekem viszont csak egy hasonló volt: kb. 12 éves koromban kezdtem el érezni, és akivel kapcs. lehetségesnek tartom ezt az ikerléng dolgot(?)... Ő nem jött össze, majd hamarosan megnősült, és nekem meg más kapcsolataim lettek, későn mentem férjhez, 37 éves vagyok...

2011. jan. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én még senkivel kapcsolatban nem éreztem így, pedig hidd el volt már jópár fiúm.
2011. jan. 23. 15:06
 4/13 anonim ***** válasza:
42%

"Én még senkivel kapcsolatban nem éreztem így, pedig hidd el volt már jópár fiúm."


Úgy érted, hogy

Én még senkivel kapcsolatban nem éreztem így, pedig hidd el nagy k*rva vagyok?


Amm, a kérdésedre válaszolva: lehet.

2011. jan. 24. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
16 évesen kijelenteni, hogy "ez több, mint szerelem" naivság, ne haragudj.
2011. jan. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat várok, köszi. Úgy értettem amúgy hogy nem ő az első fiú az életemben.:D
2011. jan. 24. 18:36
 7/13 anonim ***** válasza:

"Én még senkivel kapcsolatban nem éreztem így, pedig hidd el volt már jópár fiúm."

Elhiszem, de azt írtam, hogy szerintem ettől még az sem kizárt, hogy igen, és az sem, hogy nem.

Ezt az ikerláng dolgot nem nagyon tudom, hová tegyem, nem vagyok benne biztos, hogy ez így van, ahogy írják. (Nyitott vagyok ezoterikus, spirituális témákra, amikre itt legtöbben nem, sok ilyesmit olvasok, és utána eldöntöm, el tudom-e fogadni vagy nem.) Szerintem életünk során különböző feladataink lehetnek, és lehet, hogy emiatt talákozunk később vele újra, vagy emiatt nem, szóval jelenlegi álláspontom szerint az élet ennél összetettebb, de nincs ebben még fix véleményem.

Figyelmedbe ajánlom ezt a cikket:

[link]


2. vagyok

2011. jan. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Várom még mások válaszát is!
2011. jan. 24. 20:43
 9/13 anonim ***** válasza:
62%

Nincs olyan, hogy ikerláng, nagy ő, stb.

Csak emberek vannak, akikkel éppen összepasszoltok, a személyiségfejlődésetek hasonló szakaszában jártok és egy ideig(változó: egy életre, pár hónapra, évekre) hasznos társra találhattok egymással ebből a szempontból. De ahogy változol, felnősz, lehet, hogy más lelkialkatú emberek jönnek majd be. Naivitás ikerlángról beszélni.

2011. jan. 27. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nah akkor en segitek a problemadban.


1, a fent leirtak, azaz amiket erzel, megelsz es gondolsz arra tokeletesen illik egy fogalom, ami bar talan neked meg nehany mantrasnak kicsit hetkoznapi, de ugy hivjak: szerelem.

A te esetetben ez meg hatvanyozodik, hisz ahogy irtad most erzed eloszor, ez pedig a diakszerelem. Nincs ezzel semmi baj, en is, mas is atesett ezen, de


Ikerlang, reinkarnacio, aszcendens, karikasostornak hivni egy olyan dolgot amire van mar egy fogalmunk, az rendkivuli korlatoltsagra utal. Ezt nem radertem, hisz te meg csak 16 vagy, de akik tamogatnak ebben ahitedben, azok nyaljanak sot.


Az, hogy volt mar jopar fiud, -ami legkevesbe dicseretes-mint 3 lanyos apa mondom ezt- de semmikeppen nem uldozendo, szoval ez a teny inkabb csak azt jelenti, hogy akikkel eddig voltal, azok ok ok elmegy, de semmi tobb. Ennel a sracnal meg mukodik a kemiatok.

Ez jo, ennek orulni kell, nem kell meghalni erte meg akkor sem ha elhagy, meg akkor sem ha azt hiszed ez a vilag fajdalma, meg akkor sem, ha azt hiszed senki nem ert meg, mert ez pontosan igy termeszetes. 16 evesen irtam egy 4 oldalas szerelmes levelet egy lanynakk( akivel a mai napig tartjuk a kapcsolatot es az a genya megtartotta a levelet)

abban a levelben az altalad is emlitett dolgokon kivul, en irasban jeleztem neki, hogy:

kepes vagyok meghalni erted

most azonnal elveszlek felesegul

megtanulok fozni, csak ne nezz masra.

(ma mar ezinkabb ubercikin vicces, akkor ezt en veresen komolyan gondoltam)


Oszt nem o lett a nagy o, hanem most epp a konyhaban azt hiszi, hogy jobban foz mint en. Oszt jovan

2011. jan. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!