Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Asztrál utazás? Valaki segítene?

Asztrál utazás? Valaki segítene?

Figyelt kérdés
írnátok ide az asztrál utazással kapcsolatos tapasztalatokat vagy az elsajátításával kapcsolatos linket? esetleg könyvet ami ezzel a témával kapcsolatba megtetszett? előre is köszönöm!
2011. máj. 29. 17:56
1 2
 1/12 anonim válasza:
nem!! hogy gongolhacc ilyet?!
2011. máj. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Ma mindenki asztrál utazik ? :D


Tele van vele a fórum, ma ez a 100. kérdés :D

2011. máj. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
gondolhacc (a válaszom helyesbítése)
2011. máj. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Liza ma aztrálpartit rendeztek és engem is meghívtak csak nem tudom, hogy menjek el xD Első nyugi elsőre is értettem :D
2011. máj. 29. 18:26
 5/12 valakiakitnemismersz ***** válasza:
5%
az aUsztrál utazás manapság divat az ezo hívők körében csak bár ne is térnének vissza xD.
2011. máj. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
valakiakitnemismersz: Én egyenlőre nem tervezek aUsztrál utazást, de ha elmegyek egy aUsztrál utazásra akkor Ausztráliából nem is biztos, hogy szívesen haza jövök:D
2011. máj. 29. 18:49
 7/12 valakiakitnemismersz ***** válasza:
0%
Hát egészségedre de fogkefét tegyél be :D;).
2011. máj. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Oké, meglesz:D Amúgy milyen jó, hogy már kaptam minden féle hozzászólást csak azt nem amire kíváncsi voltam xD Na mindegy ma se fogok asztrálpartira menni:'( Az ausztrálutazáson majd hátha ért hozzá valaki xD:D
2011. máj. 29. 18:56
 9/12 anonim ***** válasza:
Lazíts. Csukd be a szemed lazulj el. Ürítsd ki az elméd. Amikor már nem köt le a külvilág, kezdj el álmodni anélkül, hogy elaludnál. Szokásos módszer, hogy elképzeled hogy lefelé mész egy lépcsőn, kijutsz egy rétre, patakhoz, vízeséshez, sivatagba, vagy valahova. Álmodozz egyet mint a gyerekek , és ha valóságnak érzed akkor asztrálutaztál.
2011. jún. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

asztrál party - LOL


Amúgy (tapasztalatom alapján is) az asztrál síkon rendkívűl szubjektívek a dolgok. A többség gyakorlatilag nem egy másik személyt, (ha csak nem a szerelme vagy közeli szeret rokona) akkor még a úgy mond a wc-t sem találj meg ott.

2011. jún. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!