Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Úgy érzem, hogy a halál után...

Úgy érzem, hogy a halál után van e élet, szerintem reinkarnáció létezik? Csak még azt nem tudom, hogy milyen formában jelenik meg? Az anyag nem vész el csak átalakul.

Figyelt kérdés
A szeretett FELESÉGEM most hunyt el a napokban a karjaim közt,s azóta bizonyos jelek mutatkoznak az életemben.
2011. jún. 30. 16:35
1 2
 1/13 Vree ***** válasza:
19%

Ezotéria topik.


"bizonyos jelek" - ezt majd ott fejtsd ki bővebben.

"Az anyag nem vész el csak átalakul." - ezt lehet hogy hallottad fizikából de szerintem nem értetted meg...

2011. jún. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem! Én hiszek benne.
2011. jún. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 skarma ***** válasza:
82%
Ha hajdani feleséged újból leszületik, találkozhatsz vele, de akkor már nem ugyanaz a személy lesz. Ezért van hogy a legtöbbször nem ismerjük fel előző életbeli barátainkat :(
2011. jún. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Reszvetem! En is hiszek ebben.
2011. jún. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

...hogy milyen formában jelenik meg a halál után az élet?

Folyamatosan formáljuk. (Még a fogantatás előtt is. Szép fogaDtatás, mi? ;-) ) Nem csak a fizikai érzékelésmód létezik, nem csak 4 dimenziót fed le a létezés. Vélhetőleg még nem idézted fel újra éber állapotban, ami többlettudással rendelkezel a nem fizikai állapotodban, pl. azt ,hogy valójában micsoda is valójában az idő mint olyan (éber állapotban a fizikai világban igencsak szubjektív módon érzékeljük az időt: egyirányban haladónak és egyenes vonalúnak).


Életed során is rendszeresen vagy olyan létállapotban te is és mindenki, mint "halálod után" és "fogantatásod előtt", leginkább amikor alszol, amikor álmodsz - ezek teljesen reális állapotok, még a fizikainál is valóságosabbak és teljesebbek, csak hát nagyrészt elfelejtjük és nem értjük éber állapotban az álmainkat, sőt ,el is torzítjuk a jelentésüket annak érdekében ,hogy fizikai érzékeinkkel és gondolkodásmódunkkal legyen esélyünk legalább megközelítőleg értelmezni azokat, szimbólumok segítségével. Eleve szavakkal megfogalmazni sem lehet pontosan, mert szavaink az éber fizikai tudatállapotunk eredményei ennél fogva időhatározókat voltam kénytelen használni , ami félreértést okozhat. Azonban van esély, hogy kis részt analitikus illetve szintetikus gondolkodásoddal, nagyobb részt pedig intuíciód segítségével megérted, amiről írtam.

2011. jún. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az élet örök. És a menyországban nagyon jó. Csak idelenn nagyon tud hiányozni, aki elment oda. Visszajöhet egy születő kisbaba testében, de hogy hol, mikor, ezt nem lehet tudni - sajnos. Néha előfordul, hogy valaki ráismer, tudja, hogy ki az. A kisbabák felismerhetik korábbi hozzátartozójukat, ha találkoznak vele véletlenül. Nyújtózkodnak, sírnak az illető felnőtt után, a szülők meg csosálkoznak, hogy miért tünteti ki a baba X bácsit, vagy Y nénit. De 5 - 6 éves korra elfelejti a baba ezeket, hiszen nem tudna élni ilyen bonyodalmas elmével a jelen életben.
2011. jún. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%

Mi lenne, hogy úgy fognád fel, hogy nem a testbe kódolt lélek(elme) vagy, hanem az elme, ami a testen át tapasztal, és az amit megélsz, az benned megjelenő virtuális jelenetsor, mint álomban, szóval a világ érzet belülről vetül ki, és nem az elméden kívül eső anyagi világ küldi a jelet magáról, mivel az igazából nincs is kint...így megértheted, hogy végül is mi történik halál után, és mi történt a feleségeddel, amikor tapasztalta a halált. Ne az anyagba gondolkodj, mert az csak eszköz, gondolkodj az elmébe, és teljesen érthetővé válik minden. :)


üdv és sok sikert

26/F

LastOne.Left

2011. júl. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem! Én az egyszeri életben és a Mennyországba való jutásba hiszek. :)
2011. júl. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha, mint olyan vki, aki nem akarja, hogy mások értetlenül nézzenek rá, azt mondom: részvétem.

De, ha mint olyan vki, aki olyanhoz beszél, aki spirituális fejlett, azt mondom: nem halt meg, tovább él a feleséged és találkozni fogtok, így ne szomorkodj.

Ha nagyon ragaszkodtál hozzá, ha sokat gondolsz rá, ha sírsz utána- azzal itt tartod őt a fizikai síkon, vagyis szegény nem tud átmenni az asztrál síkra,ami se neked, se neki nem jó.

Ha itt marad, akkor mivel energiából táplálkozik, a te aurádra fog rácsatlakozni és a te "életerődet" veszi el, úgymond leszívja az energiádat.

Könnyebben leszel beteg, fáradékonyabb leszel, stb.

Engedd őt el, mondd neki, hogy menj békével, szeretlek és hamarosan találkozunk .

Reinkarnáció létezik, de a te esetedben sztem nem erről van szó.

Milyen jelek mutatkoznak pontosan?

2011. dec. 9. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos nincsen semmi a halál után.

Az agy meghal, az emlékeid elvesznek, nem vagy tudatodnál.

Egyszer élsz, aztán meghalsz.

És nem kell erre tudományos érv, mert az élet spontán jön létre.

És a spontán dolgokat nem kell megmagyarázni.

Mindent az ember talált ki!

Egyrészt azért mert ebből jól megéltek egyesek, másrészt azért, mert ilyen az agy!

Mindig gondolsz ugye valamire, ergo az agy mindig dolgozik, fantáziál.

Az elmúlástól való félelem és elveszettség miatt találta ki ezt az ember magának.

Azért sem tudják megmagyarázni, hogy mi lehet a halál után mert valójában kézenfekvő.

Meghalsz, és ennyi volt.

Nincsen sajnos ismétlésre lehetőség.

2022. jún. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!