Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek van élet a halál...

Szerintetek van élet a halál után? Hogyan képzelitek el a túlvilágot?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 11:13
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
30%
lehetséges életek a halál után:pokol.szellemvilág,reinkarnácio.menny
2011. júl. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
5%

Nincs.

Minden ami /aki/keletkezett egyszer az el is múlik.

2011. júl. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 emolány ***** válasza:
5%
Szerintem nincs élet a halál után
2011. júl. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 -Alucard- ***** válasza:
31%

Az nem túlvilág Köztes világ a miénk és egy másik közt ragadt párhuzamos dimenzió ahol a lelkünk kerül, élet bizony van ám halál után de nem mindenki számára akik ott ragadnak a Köztes világban akik nem tudják átlépni a maguknak szabott határokat azok számára csak a feledés vár semlegessé válnak ....... semmivé. A fény pedig csak átverés nem az aminek ti gondoljátok csak illúzió erre akkor jöhetsz rá ha már túllépted azt.


Et dimitte nobis debita nostra,

sicut et nos dimittimus debitoribus nostris,

et ne nos inducas in tentationem,

sed libera nos a malo. Amen.

2011. júl. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van :) Hogy hogyan képzelem el, az hosszú lenne... de mindenképpen van utána valami :)
2011. júl. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem van. Nem tudom elképzelni, hogy erre születtünk volna, és így végezzük, hogy elkaparnak, és ennyi.
2011. júl. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
70%

Nekem is furcsa, de eltudom képzelni, hogy úgy van, hogy megszülettünk, azt egyszer vége, és semmi. De azt is el tudom képzelni, hogy van valami, lehet hogy teljesen más mint aminek képzeljük.


DE. Azt szeretném tudni, hogy akik akkora bizonyossággal írják le, hogy mi lesz utána, és hogy átmegyünk egy másik életbe, vagy tovább folytatódik, AZOK HONNAN TUDJÁK? VAgy nem is tudják, csak hiszik?

2011. júl. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
90%
a reinkarnácio az lehetséges mer egykét ember aki azelötnemvolt egy bizonyos tájon vagy nem tanultsemmit valami olyanrol mégis joltudja az lehet egy jelelözö életéböl hogy tudta ezeket meg ilyen.
2011. júl. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
8%
Nincsen. Miért más az ember mint egy egynyári növény? Mindkettő megszületik, növekszik, él, szaporodik, megöregszik, és elpusztul. Egyiknek sincs lelke, csak teste, amit biokémiai folyamatok irányítanak. Ha ez a rendszer leáll, akkor vége az élőlénynek, az alkotóelemei lebomlanak, és a többi élőlény részeivé válnak. Ez halhatatlanság, hiszen mindig minden részünk tovább fog élni valaminek a részeként.. de sosem úgy, ahogy az sokan szeretnék, sosem tudatosan.
2011. júl. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van. Az energia megmaradás törvényére gondolok.
2011. júl. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!