Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Honnan tudnám kideriteni hogy...

Honnan tudnám kideriteni hogy mi/ki voltam előző életemben?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 23:18
1 2 3 4
 1/40 Leninszobor válasza:
89%
A google a barátod
2011. júl. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
58%

Sehogy. Mert nem volt előző életed !

De ha neki állsz guglizni, akkor biztosan találsz valakit, aki sok pénzért szépeket hazudik neked. A hipnózissal szokták csinálni. Azt nem mondják el hozzá, hogy nem megbízható, mert....

2011. júl. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
22%
Kérdezz meg engem: egy gyökér voltál.
2011. júl. 13. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
25%
Szeretnék csatlakozni a 2. előttem szólóhoz. Valóban sehogy sem tudhatod meg, mert nem volt előző életed. Mindenki egyszer születik, egyszer él, és miután meghalt, nem jön vissza. Az egész buddhizmus a reinkarnációval együtt egy nagy HAZUGSÁG. A 6. században jött létre, úgy, hogy Buddha addig gondolkodott, míg rá nem jött erre. De bizonyíték nincs rá, semmilyen. Ajánlhatom a zsidó-keresztény kinyilatkoztatást, amit a Biblia könyvei tartalmaznak. Abban megtalálod az igazságot.
2011. júl. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
74%

Hogy normális, hittériítés nélküli választ is kapj:


Csakis regressziós hipnózissal


De innentől kezdve tényleg Google! :D

2011. júl. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:

[link]

keresgélj a találatok között

2011. júl. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

02:07,

lehet igazad van,de szerintem csak magadból indulsz ki.Egyébként meg ha nem tudsz értelmeset kreálni,akkor inkább húzd be füled,farkad és tűnj aludni.

2011. júl. 13. 08:58
 8/40 anonim válasza:
69%

[link]


Szerintem nem nagyon van előző élet de nézd meg ezt!

2011. júl. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim válasza:
60%
VV Alekosz névvel te meg ebben az életedben vagy gyökér :)
2011. júl. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
46%

ÁSzeretnék csatlakozni a 2. előttem szólóhoz. Valóban sehogy sem tudhatod meg, mert nem volt előző életed. Mindenki egyszer születik, egyszer él, és miután meghalt, nem jön vissza. Az egész buddhizmus a reinkarnációval együtt egy nagy HAZUGSÁG. A 6. században jött létre, úgy, hogy Buddha addig gondolkodott, míg rá nem jött erre. De bizonyíték nincs rá, semmilyen. Ajánlhatom a zsidó-keresztény kinyilatkoztatást, amit a Biblia könyvei tartalmaznak. Abban megtalálod az igazságot.Á


A mennyorszag es a pokol istennel egyutt hazugsag. volt nehany hulye, aki elhitte egy bolond (Jezus) beszedet, es ezek elkezdtek hulyiteni a tobbi embert.



torodj bele, hogy por leszel, semmi mas nem fog veled tortenni halalod utan.

2011. júl. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!