Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogyan tudom ezt tovább...

Hogyan tudom ezt tovább fejleszteni? Mihez tudok evvel kezedeni?

Figyelt kérdés

Régebben is voltak "érzéseim" gondoltam majd kinővöm. Eljött a 2011-es év s érdekes dolgok jöttek elő, megint vannak "érzeteim" s nem tudom mire vélni az egészet.

Újdonságként észrevettem,hogy ha koncentrálok akkor a ujaimban mintha érezném ahogy a vér vagy valami áramolna.

Bemegyek a templomba s még erősseben érzem akkor már a alkaromban is mintha forna a vérem.

Ezt lehet használni gyógyitásra magam vagy másokéra? Hol, kitő miből lehet ezt elsajátntani? Milyen tanfolyamra lenne érdemes elmenni,ha a gyógyítás érdekelne?


2011. júl. 28. 15:23
 1/3 3rdeye ***** válasza:
chi kung
2011. júl. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Újdonságként észrevettem,hogy ha koncentrálok akkor a ujaimban mintha érezném ahogy a vér vagy valami áramolna."


Az a fránya idegrendszer, az okozza, hogy érzed a testrészeidet. A galád.

2011. júl. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az idióta volt barátomnak volt ilyen.Egy idegbeteg volt...Sztem vegetatív idegrendszer alapján van, és nem képesség!
2011. aug. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!