Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogyan lássam az aurákat vagy...

Hogyan lássam az aurákat vagy az emberek gondolatait, problémáit?

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 16:07
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
76%
Az auralátás gyakorolható.
2011. okt. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

[link]


ezen a lapon leírja a szükséges gyakorlatot.Én egy hónapja gyakorlom a leírtakat.Néha már jelentkezik ilyen "mintha látnám" dolog...:)

2011. okt. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
40%
ehh..utolsó, azt a vírust is megláthatnád ami a linkedben van elrejtve...
2011. okt. 4. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
44%
Nincs ilyen,hogy aura. Ha erősen nyomod a szemedet pár percig, bárminek láthatok a körvonalait. Vagy ha előtte egy vakítóan fehér , napsütötte falat bámulsz akkor is látsz valamit ami mögött sötét a háttér. Ezer megoldás létezik erre:-)))))
2011. okt. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem nem tudod látni az emberek gondolatait.

Maximum a hangulataikat érezheted meg, de gondolatolvasó nem leszel soha.

2011. okt. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
23%
Az auralátás gyógyítható betegség.
2011. okt. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
78%

Annabell:

Semmi vírus nincs benne...ebből látszik, hogy a hozzánemértők mennyire megbíznak a vírusírtók legrosszabbjaiban...Sajnálom...


Az előttem író 3 szerencsétlennek:

Ha csak egy két hétig gyakorolnád már lenne eredmény...de nektek és még pár milliárd embernek a földön sose lesz, mivel ilyen a hozzáállásuk...

De egy éven belük minden megváltozik...Majd meglátjátok, ha most még h*lyének tartotok is...EMLÉKEZZETEK!!!


A kérdezőnek:

[link]

Ezt olvasd el végig, és az itt található gyakorlatokat ( a 2képes dolgot) gyakorold , nem kell sokat, és hamarosan meglesz az eredmény...

És ha tudod, mondjuk vonaton vagy akárhol nézegessed az embereket( először olyanokat akik nem te feléd néznek, nehogy gondjuk legyen, hogy bámulod őket...)...

Próbálj egy helyre fókuszálni minél több ideig...Ha már több percig is kibírod pislogás nélkül, és nem is könnyezel stb az már elég jó...Ha megfelelően gyakorolsz még a hónapban lesz eredmény...

2011. okt. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Előttem szólónak : Nagyon köszönöm,reménykedtem,hogy akad valaki normális válaszoló is,és igen,akad :)
2011. okt. 9. 13:06
 9/31 anonim ***** válasza:
62%

"reménykedtem,hogy akad valaki normális válaszoló is"

:) Az okosok írásait meg se lásd...

Egy szinttel jobb hozzáállás:

Tudtam, hogy lesz egy normális válaszoló is, és meg is jöttél... :)

Ha valamit akarsz az életben, akkor tudd, hogy az már meg van, és meglátod az eredményt...

De ha valaki csak gondolkozik rajta, hogy xy dolog annyira kellene, de hát, hogy ha nincs mondjuk pénzem...

Az nem érdekes, hogy nincs pénz valamire...Ha úgy állsz hozzá, hogy már meg is van, vagy ha így nem is tudsz (mert kicsit furcsa lehet azt mondani, hogy van xy dolog amiről csak eddig álmodtál (most nem ilyen válasz dolgokról beszélek)) hozzáállni, akkor legalább hidd / tudd, hogy te azt megérdemled, és tudd, hogy az univerzum meg fogja adni neked...

Ha az emberiség tudná (legalábbis a nagy része), hogy a kimondott szónak, vagy egy gondolatnak milyen ereje van...


Ha akarsz valamilyen spirituális témával kapcsolatban beszélni velem, akkor írj egy emailt innen az oldalról...Ha van msn-ed vagy skype-od akkor küld el a neved a mailban, és felveszlek...Azon egyszerűbb lenne beszélgetni..De ha nincs akkor is megoldjuk...

2011. okt. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
31%
nincs olyan ,hogy aura látás...
2011. okt. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!