Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogyan lássam az aurákat vagy...

Hogyan lássam az aurákat vagy az emberek gondolatait, problémáit?

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 16:07
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Sajnos vagy nem sajnos itt nem fogok válaszolni, mert semmi értelme...Azon kívül, hogy neked hasznos mindenki (főleg a témába író okosok szerint) h*lyeség az egész...

De nem baj...majd megbánják...


Te voltál az aki üzenetet írt z********o@freemail.hu email címről?

Ha igen, akkor válaszban (mivel csak most olvastam a mailt (olyan címmel regiztem, amit csak ilyen baromságokra használok mint a gyakorikérdésekre regizni stb)) leírok neked mindent...

2011. okt. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
igen,én voltam :)
2011. okt. 26. 22:03
 23/31 anonim ***** válasza:
Értem...Akkor mindjárt megy a mail!
2011. okt. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

basszus 10-19 19:51


Jézusról nem készült eredeti portré.Ilyen elcsépelt kijelentések után felesleges osztani az "elvagy tévedve"dumát.

2011. okt. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Ez a legjobb: "EMLÉKEZZETEK" (#7).


Ősi tudás ez, amit valaha mindannyian birtokoltunk, de a fogyasztói társadalomban ez már nem kívánatos jelenség.


Nem olvastam végig.. :)


Szeretet és ölelés :)

2012. szept. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Először is aura mint olyan csak kitaláció, nem létezik!


az emberi testnek igaz van kisugárzás, fénye is de ennek jó része a hőkisugárzás.


az elektromos kisugárzása az is növekedhet de nem aura csak kisugárzás-- ha nagyon koncentrál valaki szellemi munkát végez akkor a fej és a nyaki részig jobban megnövekedhet a hő és elektromos kisugárzás-- ha valaki izom erő munkát végez akkor a testi hő és a végtagoknál lesz erősebb és nagyobb.


Ne akard az ilyesmit látni.- egy a többség aki ilyet állít hogy látni vél bármit is, vagy rossz hibás a látása vagy hazudik.


Amint látom már befűztek" a szélhámosok mert azt is írtad-** 2-est végeztél.


Ahhoz hogy valaki megérezze a másik ember gondolati feszültségét homályosan ráérezzen arra hogy igaz vagy nem igaz a kimondott szó-- ahhoz eleve az illetőnek erősen kell tudni koncentráltan figyelni arra aki beszél.


De ez se elég mert csak az olyan ember gondolatait lehet meg sejteni, akinek a beszéde közben felerősödik a kisugárzása a feji részen és a szemében különösen.


az emberek különböző erősségű kisugárzásuk, és különböző mértékben képesek adott dolog esetén kisugárzásban erősödni is- nem mindenki képes még koncentráltan figyelni se nem hogy kisugározni bármit is.



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2012. okt. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
honapokkal ezelott voltam egy mediumnal, aki elkulodott, mert nemtudott belemlatni. tegnap voltam egy laatonal, es azt mondta hogy az auramat teljesen eltakrja egy nagy feketeseg, megprobalta leszedni, de nemtudta, majd o is elkuldott, mert mondta, hogy igy nemtud semmit mondani. most ez mmi? koszi a valaszt.
2012. dec. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 Mikhal ***** válasza:

A 27. -nek üzenném ,menjen el és szedesse le magáról azt a szellemet ami rá van telepedve , mert nem jó szándékkal - hanem ráragadt valahonnan eggy erőszakos halált halt hölgy szelleme .

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

Mami -

----1"Először is aura mint olyan csak kitaláció, nem létezik! "

******mindenkit meg lehet tanítani az aurát látni , ezt nem akarni kell , hanem engedni hogy meglásd .

ehhez - aki így viszonyul hozzá , kb 3-5 perc és megtanulja .

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

---2"az emberi testnek igaz van kisugárzás, fénye is de ennek jó része a hőkisugárzás."

Amiről Te beszélsz az a :

****** Étertest:

Ez a fizikai test határán 2,5 cm-rel túlnyúló réteg átmenetet képez az anyag és az energia között. Apró energiavonalakból áll, színe a kobaltkéktől a homályosszürkéig változik, és szerkezete olyan, mint a fizikai testé: látható benne minden szerv, műtéti heg vagy sérülés. Ehhez a szinthez kapcsolódnak a fizikai érzetek, a test fizikai-kémiai tevékenysége, autonóm működése, az életerő, az élni akarás és a fizikai aktivitás.

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

---3"az elektromos kisugárzása az is növekedhet de nem aura csak kisugárzás-- ha nagyon koncentrál valaki szellemi munkát végez akkor a fej és a nyaki részig jobban megnövekedhet a hő és elektromos kisugárzás-- ha valaki izom erő munkát végez akkor a testi hő és a végtagoknál lesz erősebb és nagyobb."

*********

--Mami , nehogy azt mond el itt mindenkinek ,hogy látod az elektromos kisugárzását bárkiét is !! ezt lehetetlen látni , Te az étertestet látod ,

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

----4 Ne akard az ilyesmit látni.- egy a többség aki ilyet állít hogy látni vél bármit is, vagy rossz hibás a látása vagy hazudik.


***ne akard az ilyesmit látni - ez olyan katolikus keresztény dogmatikus szöveg , amit a papság belenevelt az emberekbe és még most is azt hiszik hogy a Bibliát Isten írta -

sajnos ki kell ábrándítsalak , -- a papok írták- hamisították meg évszázadokon keresztül -úgy ahogy épp az Ő vitorlájukba hajtsa a szelet.

Nem vagyok Istenkáromló , tiszteletet , szeretetet érzek minden vallás felé , de egyik vallás papjainak sem tudok hinni .

Isten soha nem büntetett , szeretetet adott , a papság volt az aki háborúra szólította fel a katonaságot és lettek a keresztes háborúk . Isten (Budha , Mózes, Allah,Manitu - akárhogyan is hívjuk )- nem öl , szeretetet ad .


---4 " Amint látom már befűztek" a szélhámosok mert azt is írtad-** 2-est végeztél. "

**** A **val sincs semmi gond , igaz én is elvégeztem egy szintet , de én inkább egy szabadabb -energiagyógyászat felé vettem az irányt . Nem baj hogy nem hiszel benne , menj csak továbbra is a jó doktorbácsikhoz , és edd tovább az általuk kiírt gyógyszert - ami mint tudvalavő mind méreg , csak lassan ,fokozatosan fogja elenyészteni a szervezeted . Én nem nézlek sem h*lyének sem bolondnak hogy eljársz hozzájuk . az a Te dolgod , a Te karmád , azt teszel amit meg akarsz élni , nem azt amit meg kellene hogy élj .

de majd ,.. amikor reinkarnálódsz , lehet magasabb szinten fogsz rezegni , és elfogadod ezt a spirituális nézetet is .

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤ű



----XXX Ahhoz hogy valaki megérezze a másik ember gondolati feszültségét homályosan ráérezzen arra hogy igaz vagy nem igaz a kimondott szó-- ahhoz eleve az illetőnek erősen kell tudni koncentráltan figyelni arra aki beszél.

*** a parapszihológusok ezt teszik minden nap , csak ők megtanulják hogy lehet azt az érzékelőt kikapcsolni -akinek ez nem megy -az könnyen a zárt osztályon lesz egy helye , vagy felkeres egy tisztánlátót . --nem fogom megmagyarázni hogy ez ki -még azt sem tudod mi az a karma , addig ne is akard tudni .

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

---- xx De ez se elég mert csak az olyan ember gondolatait lehet meg sejteni, akinek a beszéde közben felerősödik a kisugárzása a feji részen és a szemében különösen.

****** ez igaz - megerősödik , és ez által -aki tudja a kisugárzást értékelni - az meg tudja mondani hogy az a személy hazudik-e vagy sem . ez még akkor is érvényes ha a beszélt nyelvet egyáltalán nem érti .

*¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

---- az emberek különböző erősségű kisugárzásuk, és """"különböző mértékben képesek adott dolog esetén kisugárzásban erősödni is"""- nem mindenki képes még koncentráltan figyelni se nem hogy kisugározni bármit is.

Ez érthetetlen mondat , szerintem teljesen belezavarodtál

ŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁl

nem biztos hogy meg tudja mindenki ez a kis videó magyarázata szerint csinálni , de egy próbát megér .

http://www.youtube.com/watch?v=oTsVGIxi0x8&feature=related


***********-

Attól , hogy Te nem hiszel benne , attól még létezik .

Energiából állunk össze ,minden energia , én is , Te is , a ruhád is , a fa is , a levegő , a víz , a kőszikla is , csak más más sűrűségű energia.

Az auráról már volt szó , csak nem olvastatok utána .

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__parapszichologia__80..



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2013. márc. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

27/írtad---""egy nagy feketeseg, megprobalta leszedni, de nemtudta, majd o is elkuldott, mert mondta, hogy igy nemtud semmit mondani. most ez mmi?""


Baromság, akikhez elmentél egy szélhámosok, a második még egy nagy hazudozó is aljas módon mert rád hozta a frászt azzal amit hazudott-- de a következő beíró is marhaságokat ír amikor megerősíti ezeket a hazugságokat, hogy a sötétség, az valami ártó szellem--- marhaság.


Az emberek gondolatai nem lehet látni, csak megérezni, vagy a kisugárzását felfogni de ahhoz felesleges minden hindu marhaságra kidobálni a pénzedet--- tanulj meg egy valamire koncentrálni megtanulni jól akkor fejlődhet csak az érzékenységed és felfogó képességed.


De nem ajánlatos azt megérezni, hogy ki- mit gondol, mert aki sokáig ilyen képességgel rendelkezik, azok rendszerint eltávolodnak az emberektől, mert kiábrándul belőlük.

2013. márc. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

28/ azt kérdezted hogy talán nem láttam azt hogy nincs aura? Igen láttam" elhagyva a testemet abban a fazonban-- és minden olyan ember akit a klinikai halálból visszarántottak azok is láthatták volna ha nem ámuldoznak, hanem a valóságot is észre veszik. De vagy semmit nem láttak, mert olyan gyorsan elindultak, vagy megbűvölte őket az a végtelenség érzett amibe belekerültek, hogy eszükbe se jutott ők valójában mivé lettek, vagy hogy itt hagytak bárkit és sírnak utánuk, vagy egyáltalán hogy felfogják azt hogy meghaltak valójában és mint lélek energia formáció élvezik a végtelen Tér illuzórikus állapotát.


Sok-sok ezerszer elhagytam a testemet gyermekoromtól kezdve először sokáig csak megtörtént, aztán kb 26-28 éves korom körül már érdekelt és kerestem az okát, hogy ne féljek ettől a valamitől-érteni akartam-- de mivel nem volt kihez fordulnom, igy elmentem az eü be tanulni és könyveket kerestem amiben esetlen találok magyarázatot.


+0 éves körül voltam amikor eljutottam odáig, hogy tudatosan is kilépni voltam képes-- igaz 10 kilépésből csak egyszer ha sikerült oda jutnom ahova én akartam.


az amit a hinduk sóderolnak aura- az csak fantázia.

A kínaiak elméletei azok amelyek igazak a tao és a kinai akupunktúra leírásai.


Igaz mint írtam kisugárzik a test hőt és elektromos fényt is de nem aurát! Mivel a testet átszövi két különböző töltésű energia rendszer.

Az egyik pozitív töltésű, vezetékben futkos- az idegszálakban.


A másikat a kinai orvos érzékelte, ezt is ismerjük és gyógyításra használja az ember a klinikai akupunktúra-- ezek az energia szálak negatív töltésűek és szintén behálózzák a testet DE vezeték nélkül majd a legvégén a bőrnek a felszínét. Ennek a szálrendszernek a pontjait szurkálgatják. DE! azok a pontok amit szurkálnak pozitív töltésű testpontok-csatornák-- amelyen az információ, utasítás, leküldhető az idegihez--- Ugyanakkor ezzel a pontokkal annak elektromos töltésével, szinte azt lehet mondani "lefércelődnek" a negatív töltésű meridián szálak!!


Amennyiben nagyon legyengül a test-energia az idegi úgy képes elválni a másik a testtől, kiszakadni ez a halál állapota és a lélek energiának emberforma rajzolatának távozása, amit nem igen képes az emberi tudat felfogni mit is él át és mi történt vele. De ez a halál utáni fantasztikus állapot nagyon rövid ideig tarthat kb max 10-15 perc--aztán elindul ahhoz az energiához amellyel eggyé válva, azonosulva, erőssé, halhatatlan isteni energiává lesz.S attól tartok megszűnik Egyes, Tudatos,gondolkodni, érezni képes Létező maradni!


szóval mindenkinek arra kellene törekednie, hogy ezt a rövidke életet szépen és boldogan, minél tovább élje! Mert csak ez az egyetlen életünk van EZEN A FÖLDÖN!!!

2013. márc. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!