Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Nem érdekes, hogy előző...

Nem érdekes, hogy előző életében, mindenki valami különleges személy volt?

Figyelt kérdés
Sosem hallani olyanokat, hogy előző életemben hajléktalan voltam, vagy egy ingyenélő tolvaj. Mindenki valami pap, boszorkány, harcos stb. Én hiszek a reinkarnációban, de ezeken mindig megakad a szemem.
2012. jan. 20. 16:57
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
65%
Nem, inkább unalmas.
2012. jan. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
83%
én nem hiszek a reinkarnációban, de az embereket ennyire azért ismerem :D én sem hírdetném, ha esetleg megtudnám vhonnan, hogy előző életemben pedofil voltam :P
2012. jan. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem egy tolvaj is lehet különleges személy.
2012. jan. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:
48%
Én nem voltam különleges személy, útépítő munkás voltam.
2012. jan. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
95%

Vagy miért nem hallunk olyat, hogy előző életemben csiga voltam??? Vagy krumplibogár?? Tudjátok, hogy a rovarok száma hányszorosa az emberekének? Vagy egyáltalán az állatok száma?? Ja, hogy nekik nincs lelkük? Mondanád a kutyádra, aki minden egyes alkalommal ott ül az ajtóban és vár, hogy nincs lelke? De akkor mi az a szint amitől már van lelke egy állatnak?? A gerinccel lélek is jár vagy mi?

Bocsi, kicsit elkalandoztam, de nekem is ugyanaz a problémám, mint a kérdezőnek, csak az állatokra is kiterjesztve.

2012. jan. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
88%

Állítólag előző életemben egy éles elméjű (jó eszű) gazdag üzletember voltam, de a vagyonomat nem mindig tisztességes úton szereztem. Állítólag sok embert átvertem, kicsaltam tőlük a pénzt, kiforgattam őket a vagyonukból.

Jelenlegi életemben (ugyancsak az eszemmel) segítek másoknak gazdaságilag, pénzügyileg talpon maradni (saját könyvelő-irodám volt), ma ugyanazt teszem más irodájában alkalmazottként. És természetesen a nagy vagyon elkerül. Élek, minden hónapban van annyi pénzem, amennyi kell, se nem több, se nem kevesebb.

Vajon ez véletlen?

2012. jan. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

#6-os a Buddhizmus és a Hindizmus tanai szerint(legnagyobb lélekvándorlásos vallások), ha nem élsz megfelelő életet és nem törekszel a Nirvánába, akkor elvileg alacsonyabb létformaként reinkarnálódsz és így kevesebb esélyed lesz az elmélkedésre, stb.

Szóval a mai világot nézve, ha bármely 2 vallás igaz lenne, akkor kihalt volna az emberi faj.

2012. jan. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
29%
ugy tudom állat nem lehetsz. nekik is van lelkük de ennyi erövel meg is dughatnál egy bogarat nem?oké állatot simán meg lehet dugni de nem lesz töle terhes. nyilván ilyesmi köze lehet annak is hogy nem lehetsz állat...gondolom én.
2012. jan. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
74%
mert ez egy jó biznisz, azt senki akarja hallani hogy egy senki volt előző életében. Ismerősöm is volt ilyen megmondó nőnél, ő neki azt mondta hogy híres hadvezér volt.
2012. jan. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
61%
aztán elkért egy csomó pénzt
2012. jan. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!