Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehetséges ez? (többi lent! )

Lehetséges ez? (többi lent! )

Figyelt kérdés
Szombaton mamáéknál éppen a a tévében a History-t néztem, éppen egy háborús dokumentumfilm volt a "náci titanik"-ról, előre megjegyzendő, hogy az "orosz" szó nem szerepelt benne. Egyszer csak a műsor közben csengettek, a keresztanyukám és a 2 éves kislánya jött. Játszottam a lánnyal, elgügyögtünk, mama és kereszanyukám beszélgettek. Míg játszottam Renikével, néha odapillantott a tévé képernyőjére (ahol még mindig a nácikról volt a műsor). Régi fekete-fehér felvételek voltak, nem kötötték le nagyon Renike (akiről beszéltem) figyelmét. Hanem innentől jött az érdekes dolog. (viccesen hangzik) Építőkockából építettünk házikót a "kislánynak és a kisfiúnak", amihez egy elég érdekes esemény kötődik. Renike egyszer csak a fülünk hallatára elkezdett olyanról beszélni, hogy "jönnek az oroszok és lerombolják a házat". Majd elkezdte, hogy "meghalt a kisfiú". Nagyon ledöbbentünk. Megkérdeztük Renikét, "kik azok az oroszok?". Erre azt felelte: "bácsik" (orosz katonák?) Azt is érdemes megjegyezni, hogy a kislánynak a kommunikációs képessége nagyon fejlett, emellett nagyon érti a dolgokat, intelligensen válaszol, szóval nagyon okos. Néha játék közben mondott ilyen idegen nyelvű szavakat, (már elfelejtettem). Arra is ki szeretnék térni, hogy mikor Renikéék egyik ismerősüknél voltak, Icuka néni meglepődött azon, hogy Renike mondott valami olyan kifejezést, amit sehol sem hallhatott, amire Icuka néni megkérdezte az anyjától, hogy "Hogy tud ez a lány ilyen szépen beszélni?", erre Reni azt felelte, hogy "Hát, mert szépen vagyok tanítva!". Erre mindenki lélegzete elállt. Reni anyukája nem tud rájönni, hogy ezeket a kifejezéseket honnan veszi (ő pedig nem szokott olyat csinálni, hogy betanít neki ilyen szavakat, hogy majd lenyűgözzön minket, ha pedig mégis, azt úgy is el szokta mondani...). Nem szeretném, hogy hülyének nézzenek, de most ezeket a szavakat a lány tényleg előző életéből meríti? Legyenek szívesek trollok, szkeptikusok, témához nem értők, stb. kíméljenek! Előre is köszönöm a válaszokat!

2012. ápr. 15. 20:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
74%

Nekem is van egy ilyen sztorim, de az sokkal, SOKKAL durvább.

Barátom rokona a kisfiával játszott, kisfia az ölében. Egyszer csak megszólal a gyerek, hogy "én vagyok az apukád." Apuka rögtön mondta hogy nem, én vagyok az apukád. Ezzel eljátszottak egy darabig, amikor a kisfiú határozottan megszólalt hogy: "Nem, én vagyok az apukád! Meghaltam, de már visszajöttem!" Mondanom sem kell, apuka kicsit lefagyott. Az apja már nincs az élők sorában egy jóideje, tehát lehetséges hogy a reinkarnációja. Vicces, hogy barátom teljesen szkeptikus volt, de még őt is elgondolkoztatta a történet :)

2012. ápr. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ez tényleg érdekes, ezen én is ledöbbentem.
2012. ápr. 29. 15:54
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!