Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Történt már valakivel, hogy...

Történt már valakivel, hogy egy halott közeli rokonával különöset álmodott, vagy a valóságban érdekes dolgok történtek, ami a halottal kapcsolatos?

Figyelt kérdés
Esetleg érezte valaki már egy elhunyt családtag "segítségét" az élet bármely területén?
2012. máj. 12. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Én igaz ritkán, de szoktam álmodni elhunyt családtagjaimmal. Néha olyan álmok ezek, mintha nem is álmodnék hanem a valóságot élném át. De aztán felébredek és rájövök, álom volt az egész.
2012. máj. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

igen.. de ienkor általában meghal vki.. 2 szer volt eddig..

és az álmomban előre láttam h ki hal meg.. ami nem jó ...

2012. máj. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ha most pszichológiai szemszögből közelítem meg a dolgot akkor a tudatos éned vmiféle asszociációs tevékenység miatt nagyapád felé irányult.Ha ez a tevékenység csak tudatalatt került feldolgozásra a napi tevékenységed közben akkor a felszínes egód nem foglalkozott ezzel de amint elaludtál a tudatalattiból előjöttek a feldolgozatlan napi élmények és ez is köztük volt és gondolom mindez mellé társult egy nagy érzelmi sokk is amikor már álmodban feldolgoztad ezt az eseményt.

Ha ezoterikus szemszögből nézed minden álomnak van jelentősége amire emlékszel mert ilyenkor a tudatos énbe átjönnek olyan emlékképek amit álom alatt átélsz de csak a tudatalattid foglalkozik vele. Ilyenkor lehet kapcsolatba kerülni a rég meghalt ismerősökkel csak azt pl a pszichológia máshogy magyarázza mint a tudományos parapszichológia remélem tudtam segíteni.

2012. máj. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem eddig nem halt meg közeli családtagom szerencsére.

Lehetséges hogy segítenek , lélekben veledvannak (szó szerint)

2012. máj. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
amikor anyum öccse meghalt(48 éves volt) felmentünk a városba fekete ruhát vásárolni. sétáltunk a jártán és ott jött mellettünk. aztán csak egyszerre felszivodott, elpárolgott. akkor mikor ott volt mellettünk, nem esett le mi van, csak mikor eltünt, akkor tünt fel. mintha hipnotizálva lettün volna...
2012. jún. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!