Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek van élet a halál...

Szerintetek van élet a halál után? Úgy értem amikor meghalunk nem látunk semmit nem érezzük az illatokat nem halljuk a zajokat ezt nem tudom elképzelni. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2012. aug. 6. 22:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
30%
Van élet a halál után.Ott van pl.Mozart.Már rég meghalt.Mi pedig élünk.Tehát van élet a halál után.
2012. aug. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 aya26 válasza:
59%
Én a reinkarnációban hiszek, számomra hihetetlen lenne az, hogy a halál után megszűnik minden..
2012. aug. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 aya26 válasza:
62%
Első válaszoló, roppant vicces vagy. Gondolom a kérdező úgy értette, h az elhunyt számára.
2012. aug. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
14%

van élet a halál után mert én már halott vagyok..

kicsi kislányvoltam még amikor ugyhaltam meg hogy a gép elött ültem...

és hát itt a szellemem és tudok gépezni is de nem billentyűzetet nyomom hanem az elméimmel irányítok mindent szóval földihalandó van élet a halál után

2012. aug. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
15%

van! Pro szellemidézőső bebizonyították : ha egy ember meghal, mindegy h h akk egy sötét helyre kerül.. Előtte egy fényes ˝alagút˝ .. Ha elindulsz előre, magával ragad.. A biblia következik.. Isten dönt a sorsodról.. DE!!! Ha a sötétben maradsz, ész természetesen haltál meg, v már semmi esélyed h pl újraélesszenek, akk szellemként leszel a földön.. HA úgy halsz meg, h pl nem lőttek felybe :D akk túl élheted.. De ha inkább a fény, mer szellemet nem kockáztatsz, akk hiába próbálnak újraéleszteni

Nagyjából ennyi :) mármint a lényeg.. Utánna már nem tom mi lesz a szellemekkel..

2012. aug. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
53%
23:04 addig komolyan vettelek amíg azt nem írtad hogy :fely
2012. aug. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
45%
szerintem nincs
2012. aug. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
18%
Még senki nem jött vissza elmondani,hogy mi van a halál után...,amiket meg mondanak,az csak egy feltételezés!Lehet,hogy van valami,de lehet,hogy a nagy semmi.
2012. aug. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
49%
Ez a pokol, ahol most vagyunk.
2012. aug. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
22%

Gondolj arra, hogy a születésünk előtt is már 15 milliárd évvel létezett a világegyetemünk, akkor is amikor még nem létezett a Föld, Nap, Tejútrendszer galaxis.


Csak a Tejútrendszerben 200-400 milliárd csillag van. A világegyetem megfigyelhető részében most 3×10^23 csillagot sejtenek, ehhez képest az ember sejtjeinek száma törpe szám, csak 10^13 körüli. Ebben az emberi aggyal szinte felmérhetetlenül hatalmas világegyetemben, ugyan mi szükség lenne egy emberi "lélek" megőrzésére, mikor tízmilliárdszor annyi csillag van mint nekünk sejtünk, galaxisok keletkeznek és pusztulnak.

2012. aug. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!