Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A testen kívüli élmény akaratl...

A testen kívüli élmény akaratlagos elérése. Hogyan tudom elérni ezt az állapotot?

Figyelt kérdés

2012. aug. 8. 00:40
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
A testen kívüli élmények csak álmok, tehát feküdj le aludni.
2012. aug. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Jelen kell lenni, ebben a pillanatban, meg a többiben! Csak a most létezik!
2012. aug. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Antimod ***** válasza:
42%
USÁ-ban a Monroe Intézet tart tanfolyamokat, nézd meg a honlapjukat, hátha van valami "otthon is kipróbálható" leírásuk erről.
2012. aug. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
hallod ne csináld az egyik barátom csinálta sikerült neki de minden nap orákon át ugy van és nembirja abbahagyni
2012. aug. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

Az önmegvalósítást kell elérni! Az arról szól, hogy nem ez a test vagyunk!

Megtapasztalhatsz nagyon sok mindent.

A legegyszerűbb mód az, hogy kifejezetten a jelen pillanatban élj! A gondolatok a múltba vagy a jövőbe visznek! Csak a jelen pillanat létezik, nincs más!

Amikor ezt igazán megtapasztalod beszarsz a gatyádba! Rájössz, hogy hazugságban élsz, éltél eddig! Egy hatalmas illúzió az egész!

2012. aug. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
Aki ehhez ért kérlek írjon privátot!!!Én is szeretnék egy ilyen állapotot!:)
2012. aug. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%

LSD.

Egyébként nincs testen kívüli létezés, de élményt kaphatsz hallucinációtól. Az lehet erős hipnotikus álomban, sima álomban, anygatól, láztól,stb....

2012. aug. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem sikerült párszor, de még kezdő vagyok ebben, én úgy tudom elérni - nem mindíg sikerült eddig - arra koncentrálok hogy zuhanok, addíg, amíg nem kezdem el érezni, ekkor csak élvezni kell ezt, addig amíg el nem múlik, nem csapódok a földre, hanem elkezdem látni a szobámat, úgy hogy csukva van a szemem, de nem alszom, fura de igaz. egyébként ma is sikerült volna csak megszakítottam, mert megijedtem, ha hallasz fura zajokat, kattogást, akkor ne ijedj meg, nem eshet semmi bajod, csak hagyd hogy ellazulj, és akkor ha szerencséd van, kijutsz a testedből. sokat kell gyakorolni, én több mint fél éve nyomom, de csak 2-3x sikerült. rákell érezni, ha már meg van a technikád akkor könnyű, tapasztalj ki egy fekvő pozíciót, ne legyen se meleg, se hideg a szobádba, sötét legyen, ne legyél éhes, sem túl jól lakott és ne zavarjon semien zaj.
2012. aug. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8-as!


Valójában nem vagy a testeden kívül, csak az agyadat ráállítod erre az egészre, és ezt vetíti eléd.

Megmondom miért tudom ezt.

Volt amikor sokszor olvastam erről a harmadik szemről, ami állítólag a homlokunkon van, és van aki képes ezt kinyitni.

Na, én is átéltem olyat amit te írtál, hogy alszol is meg nem, de a tudatodnál vagy.

Nos csukva volt a szemem, pihentem - ez még a reggeli ébredésem előtt volt sokszor, és mindig szét tudtam nézni a szobámban.

Durva volt, körültekintettem a szobámban úgy, hogy közben aludtam, illetve ebben az érdekes állapotban voltam, csukva volt a szemem.

Azt hittem sokáig, hogy kitudtam nyitni a harmadik szememet.

De sajnos egyszer jött a valóság, a hideg zuhany.

Ugyanígy ebben az állapotban voltam, és nézelődtem a szobámban, majd egy hangot hallottam, és kinyitottam a szememet.

Anyukám állt az ágyam mellett, a reggelit hozta be és tette az asztalomra.

De őt ugye nem láttam, ergo sajnos nem a valóságot láttam, hanem az agyam játszott velem csak.

Onnantól elfelejtettem ezt az egész baromságot.

Minden kitaláció, emberi kitaláció.

Valaha átéltek valamit emberek, aztán leírták, de tulajdonképpen mindent az agyadnak köszönhetsz.

Nem tudsz kijönni a testedből sajnos, semmi misztikus dolog nincsen.

Annyi, hogy az agyunkat még nem ismerjük, mit és miért tesz - ennyi.

AZ agyunk nélkül semmit nem tudunk átélni és tapasztalni, ergo halálunk után is vége mindenek. :/

Sajnos ez a valóság.

2023. jún. 11. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!