Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehetek valamelyik híres...

Lehetek valamelyik híres történelmi hadvezér reinkarnációja?

Figyelt kérdés
Eléggé sokszor álmodom azt, hogy én vagyok Atilla a hunok vezére.

2012. szept. 15. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy az.
2012. szept. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Már feltetted ezt a kérdést egyszer... És nem, nem vagy a reinkarnációja.
2012. szept. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát,ha elfogadod a reinkarnáció elméletet,úgye bár ,akkor előző életeidbe bárki lehettél!


De szerintem,nyugodtan sétálj be valamelyik nagy kereskedelmi TV-hez és adjad elő,hogy te vagy Attila a hunok vezére reinkarnációja.Biztos be tesznek valamelyik esti műsorukba.



Na,azért,az érdekes lehet,hogy,ha van reinkarnáció és valaki tud emlékezni az előző életeire,valamilyen módon,akkor ha van mondjuk aki előző életében Hitler volt és ezt tudja is csak kussol,majd el megy Izraelbe kirándulni,ott meg jót röhög a markába,hogy senki se tudja,hogy ő ki is volt valójában és ott van tőlük egy karnyújtásnyira és megint nem kapják el.


Egyébként még érdekesebb,ha esetleg zsidó családba születik. Hmmm...???

2012. szept. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
"vicces" lesz, amikor majd kiderül számodra, hogy nem volt előző életed és következő sem lesz, hanem csak ez az egy, amit jól-rosszul most épp élsz.
2012. szept. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Én hiszek a reinkarnációban, de nem hinném, hogy te voltál Attila. Az, hogy erről álmodsz még nem jelent semmit. Attila egy akkora személyiség volt, hogy már rég bebizonyosodott volna a tetteid által ha te lennél ő.
2012. szept. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Kizárt.Másé sem vagy. Ilyen ez.
2012. szept. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%
Lehet, hogy az voltál, lehet, hogy nem. Egyébként az ember nem emlékszik a lelkének előző életére, ha van ilyen, az többnyire vagy hiba a gépezetben vagy csupán az emberi fantázia.
2012. szept. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez így lenne, akkor Kelopátrának és Napóleonnak legalább ötszázmillió reinkarnációja lenne most.

Ha lenne reinkarnáció, akkor is valószínű, hogy valami tökátlag gatyás parasztnak vagy az utódja.

2012. szept. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%

Az az igazság, hogy tényleg nem vagy Attila reinkarnációja.

Belenéztem a látókövembe és láttam, amint wc pucoló csicskácsként Attilát szolgáltad, és állandóan az járt a fejedben: ó bárcsak én lehetnék Attila, a nagy vezér.

Gyakran álmodtad, hogy csatába viszed a sereged, de az igazság az, hogy ehhez gyáva voltál, ezért születél most is ebbe a testbe, és ezért nem te vagy a miniszterelnök.

2012. szept. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Ezalor ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Elméletben lehetséges. A gyakorlatban csak az a baj, hogy nem tudjuk eldönteni, a több száz Attila, és több ezer Napóleon közül melyik "az igazi". :P


Üdvözlettel,

Ezalor

2012. szept. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!