Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Az elmagányosodásra, elszigete...

Az elmagányosodásra, elszigetelődésre milyen ezoterikus magyarázat lehet, ha racionális magyarázatot már nem találok rá?

Figyelt kérdés
Összefüggésben lehet ez esetleg előző életemmel, mert egyszerűen nem értem, miért nem megy senkivel a kapcsolatteremtés, amikor én mindent megtettem, illetve megteszek, hogy másképp legyen?! Kérem, csak hozzáértő, normális válaszok jöjjenek, mert a kérdésemre fontos lenne választ kapnom! Köszönöm.

2012. szept. 30. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Ilyen vagy és kész. Nem kell erre külön magyarázatot keresni. Valaki tanulni nem tud, valaki lefogyni, valaki énekelni, pedig ők is igyekeznek. Neked pedig a szociális képességeid a gyengék.


Kamu magyarázatot kaphatsz, de a problémádat nem fogja megoldani.

2012. szept. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
MINDIG van racionális magyarázat!
2012. szept. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Szia,

Nagyon nehéz olyan embert találni,aki szívben nyitott. Sok az álbarát, a haver, az érdekember. Főleg,ha alacsony, ha nincs benned valami vonzó (pénz,vonzó külső,szexualitás,kapcsolati háló,hízelegni tudás,jókedv,rafkó) akkor nehezen vagy egyáltalán nem fogsz találni. Illetve,amit még megpróbálhatsz, az hogy találsz valami közös kedvtelést,hobbit és olyan embert vagy embereket keresel,akik ezt űzik. Én ezt ajánlom neked!

2012. szept. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

alacsony presztist (kimaradt ez a szó) akartam írni (a franc nézi meg ,hogy kell leírni helyesen)

Én nem adok rá (legalábbis itt nem,túl fárasztó)

2012. szept. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Pietrosol ***** válasza:
85%

Szia!


Van rá racionális magyarázat!Azért nem megy,mert az elméddel azonosultál!

Minden ember képes a test működésének vagy a gondolatainak,érzelmeinek a megfigyelésére külső szemlélőként,tehát ezek fölött áll!Ha a téves önazonosítási folyamat eredményeként ezekkel azonosulsz,ahelyett,hogy a megfigyelő lennél,eggyé válsz a gondolataiddal,érzelmeiddel!


Itt most például eggyé váltál azzal a gondolattal,hogy te egy elszigetelődött ember vagy,pedig ez nem igaz!Senki nem szigetelődik el,legfeljebb elszigeteli önmagát!

2012. okt. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Menj el egy jó asztrológushoz, pl. Kalo Jenőhöz, ott a képleted alapján megbeszélitek, hol van a probléma, és megoldási javaslatokat is fogsz kapni.
2012. okt. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell semmilyen ezoterikus belemagyarázás, az csak kibúvó. Minden bizonnyal te magad vagy az oka, magadban kell a hibát megtalálni és kijavítani. Senki más nem tehet róla, sem az előző életed, sem a karma, sem a bolygók állása, csak te.
2012. okt. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Malats ***** válasza:
Ha ezo oldalárol nézzük: karma, aura ami ezekre kivetülhet. De biztos hogy racionális ok van. Probálj ujitani minden téren. Ha nem sikerül, az azt jelenti hogy még nem tettél meg mindent.
2012. okt. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Életfeladatod van, találd meg magadban Istent !
2012. okt. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó. Ekkora idióta választ még nem olvastam itt, pedig olvastam sok reptoidos kérdést és választ. de ez most durva volt :)

Kérdező, hasonló beállítottságú vagy, mint én persze így látatlanban. Szerintem el kell fogadni. Nem kötelező folyton emberek között mozogni vagy szeretni őket. Előző életben nem nagyon hiszek vagy a lélekvándorlásban. Valószínűleg ilyen vagy, alaptermészet. Legalább is én erre gondoltam. Volt ilyen személy a történelemben. I. Rudolf magyar király is. Bezárkozott, egyedül volt, csak pár szolgáját engedte közel magához.

2012. okt. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!