Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Csak az embereknek van lelkük...

Csak az embereknek van lelkük vagy van az állatoknak is?

Figyelt kérdés

2012. nov. 6. 10:52
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

Az állatoknak is vannak érzéseik, gondolkodásuk, tehát nyilván lelkük van.

Nem szeretem, mikor azzal jön valaki, hogy az állatoknak csak ösztöneik vannak, csak úgy látszik, mintha szeretnem gondolkodna, szomorú lenne, stb, de az csak ösztön.Szerintem ez marhaság.Legalábbis, az intelligensebb állatokra nem igaz szerintem.Valószínű, egy alsóbbrendű lényre ez a feltételezés igaz lehet, például egy egérre, vagy tyúkra, vagy bogárra.De akinek volt már például kutyája, az nem érzem, hogy mondhat ilyet..

2012. nov. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2012. nov. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim válasza:
100%
Az állatoknak is van lelkük. A tévében megy a sok szemét gyilkosság, ilyekor én azt mondom, egy állatban néha több lélek van.
2012. nov. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
32%
Mert egyik kóbor kutya aztán nem tépi szét a másikat amikor a területen marakodnak ugye?
2012. nov. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
az embereknek is vannak ösztönei és 80%-ban ösztön alapján is cselekszünk. az hogy élünk és mindent megteszünk azért hogy éljünk eleve a túlélési ösztön. szóval igen az állatoknak is ösztönök alapján cselekednek és úgyanugy vannak érzéseik és gondolkodnak is. ezt egy kutyán is nagyon jól meg lehet figyelni.. mikor boldog mikor szomorú stb... ők is probálják ezt felénk kommunikálni
2012. nov. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%

Állatoknak is.

Ha volt már kutyád, macskád, akkor tudod!

2012. nov. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha nézett már a szemedbe kutyus vagy cicus, akkor tudnád hogy van.
2012. nov. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
72%

Először azt kellene tisztázni, hogy mi az a lélek, nem?

Nézegethetd akárki szemét, legyen állat vagy ember, ha nem tudod, mit keresel.

Tehát kérdező, mit értesz léleken?

2012. nov. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
64%

Tudtátok, hogy a kutya képes szabályozni a testhőmérsékletét? Ezt a tudást már párnapos korában elsajátítja!

Van az állatoknak is lelkük! De ők soha nem fogják keresni az igazságot! Csak mi emberek ismerhetjük meg a lelkünket!

2012. nov. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
87%
Ha az embernek van, akkor sztem nekik is. Tulajdonképpen mi is állatok vagyunk.
2012. nov. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!