Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha valakinek jelenleg rossz...

Ha valakinek jelenleg rossz depresszív az élete és testi adottságai sem jók akkor az élet büntetés az előző élet bűneiért?

Figyelt kérdés
2012. nov. 16. 20:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%

Ha ezzel megnyugtatod magad, akkor igen...


De amúgy meg nem.

2012. nov. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem, jutalom azért, mert anyádék elfelejtettek védekezni.
2012. nov. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%

nem

ha valaki ilyen az génektől ilyen vagy az anyja ivott míg terhes volt...

2012. nov. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Büntetés a butasága miatt.
2012. nov. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
11%

Már gyerekkoromban is tettem rosszat,ha tetszik bűnt,épp olyankor amikor pedig jót akartam tenni.Akko ez mégis bűnöm???

Pál apostól teljes bizonyossággal tudta,hogy jót tesz ha rabszíjon viszi Krisztus követőit Jeruzsálembe a nagytanács elé. Isteni kegyelem volt neki,hogy Krisztus megállitotta ezen az úton ésmegfordította gondolkozását. (pálfordulás) Később háromszor is kérte Jézust szabadítsa meg egy valamely rossztól. Krisztus válasza: Elég neked az én kegyelmem. Ez nem csak rá vonatkozott. Vigyázzunk arra,hogy ne kövessünk el rosszat tudatosan.

Jézus egyebekközti tanítása: semmi felől se aggodalmaskodjatok.Szívleld meg ezeket.

Nem volt soha annyi depressziós a főldön amikor még hitben járt az ember. Megoldás: visszatérni a hithez.

Isten segítsen ebben!

2012. nov. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Antimod ***** válasza:
62%
Egyáltalán nem biztos, lehet ez egy nehezebb körülmény felvállalása pl. komolyabb fejlődés vagy tapasztalás érdekében.
2012. nov. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok, sz.arul vagyok, depressziós voltam és le is fogytam.

De ez nem az előző életem büntetése, hanem büntetés a mostani életem hülyeségéért, hogy hagytam magam a végtelenségig kihasználni.

MOST voltam hülye, nem 500 éve.

Így jártam, meg kell oldanom!

2012. nov. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
56%

Pontosan azt szerettem volna írni, mint pár válasszal előbb Antimod! Kiállok mellette.


Lehet engem is leszavazni - a sokrétűbb gondolkodás helyett. :S

2012. nov. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

Az első válaszban a frankó. Ha téged megnyugtat akkor igen, ezért találták ki, egyébként a valóságban meg nem.

Nincs reinkarnáció de van akinek ez vigaszt adhat.

(Nem is tudtam,hogy ma a hülyeséget ,,sokrétűbb gondolkodásnak" szokás nevezni. Azt hittem,hohy utóbbi mást jelent. )

2012. nov. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Antimod ***** válasza:
65%

"Nem is tudtam,hogy ma a hülyeséget ,,sokrétűbb gondolkodásnak" szokás nevezni."


Nem, a hülyeség a gondolkodás hiánya.

2012. nov. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!