Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Budapesten szeretnék regresszi...

Budapesten szeretnék regressziós hipnózist végeztetni magamon, van olyan aki tényleg ért hozzá és nem csak a semmiért kell a pénzem?

Figyelt kérdés
19 éves srác vagyok, és szeretnék többet tudni előző életeimről, ha voltak egyáltalán. Valahogy szomjazom rá. És légyszíves becsületes embert ajánljatok, aki tényleg ért hozzá. Köszönöm!

2012. dec. 31. 00:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
50%

A regressziós hipnózis káros lehet.

Olyan dolgok jöhetnek elő, amit nem fogsz tudni feldolgozni.

Megzakkanhatsz bele lelkileg.

2012. dec. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
32%
Csatlakozom az elöttem szólohoz, idő elött ne akarj olyat feltárni amire esélyes hogy nem állsz készen.
2012. dec. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
De ha a mostani életem csak így érthetem meg, és tehetem jobbá?
2012. dec. 31. 00:54
 4/25 anonim ***** válasza:
5%

Ilyen azért nincs, hogy "csak így lehet".

Van más módszer is, veszélytelenebb, inkább válaszd azt.

2012. dec. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
34%

Szia,

Ajánlom magamat :-)

Nem hipnózisban csinálom, hanem transz állapotban, ami a meditáció legmélyebb állapota, ezért veszélytelen. Csak azt fogod meglátni, megérezni, megtudni..., amit fel tudsz dolgozni. Mindenre emlékszel, mindent hallasz, amit mondok.

Írj privátba, ha érdekel, elküldöm az elérhetőségemet.

Üdv.

2012. dec. 31. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
10%
Figyelj, fizetsz 5 ezret es kapsz egy ordas nagy pofont, ok? Igy mindketten jol jarunk, en a penzzel, te pedig nem zakkansz meg lelkileg es ki tudja, lehet vissza jon valami az elozo eletedbol is ha elmult a fulzugasod.
2012. dec. 31. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
25%
Egyebkent 10 ezer plusz AFA-ert tudok olyan pofont suhintani hogy nem csak az elozo, de a kovetkezo 3 eletedet is latni fogod. Kaleidoszkop szeruen..!
2012. dec. 31. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
25%

Előző életed nem volt! Aki azt állítja, hogy hipnózisban megmondja, mi voltál előző életedben, az mind csaló!

Hipnózisban nem vagy magadnál, nem tudod, hogy mit mondasz vagy mit nem! A pasas azt mond, amit akar.

Egy ismerősöm ment el egy ilyen sokat dicsért hipnotizőrhöz.

Elvitte magával egy barátját is. Azt kérte, hogy a barát legyen jelen és felvehesse magnóra ami a hipnózis alatt történik. A pasas ebbe nem egyezett bele, arra hivatkozva, hogy ez megzavarná a "műveletet."

2012. dec. 31. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
72%

Nah most pszichológusként írnék pár sort!!!!!

A sok kétkedő olvassa el.Van sok kollega aki nem csinál ilyet mert szerinte nem fér bele a hivatalosan tanított pszichológiába!!

DEEEEEE.

Ez egy valós dolog.Tudományosan bebizonyított én is rendszeresen csinálom.Van viszont olyan ember akinek erős érzelmi blokkja van a tudatalattijában és hipnóziskor ez nem tör át ezért nincs emlék.(Előttem válaszoló kérdésére)

A legtöbb ember viszont minden baj nélkül hipnotizálható.Az a baj ezzel a technikával h nagyon erős érzelmi sokkot is okozhat nemhiába nem emlékszik rá senki sem normál tudatállapotban.

A tudatalattiból rengeteg emlék előhívható aki nem járatos ebben ne írjon marhaságokat.

ÉS akkor még a kollektív tudattalanról meg egyéb közös tudatmezőkről nem is írtam ami már inkább quantumfizika határvonala...

Szóval óvatosan vele mert , nézd meg kihez mész, mert könnyen rejtett agresszó, skizofrénia, eszméletvesztés,tudatos érzékelés elvesztése , elme megbomlása lehet a hatása ha rossz emberhez mész és szakszerűtlen eljárásban lesz részed.

2012. dec. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
23%

Magyarázd már meg nekem, hogyan lehet mindenkinek előző élete? Hány milliárd ember élt a Földön, amióta élnek rajta emberek? Vagy szerinted mindenkinek volt 10-20 előző élete?

Másképpen elképzelhetetlen ennyi újjászületés! A

A reinkarnációt a páriák kedvéért találták ki. Ne lázongjanak a sorsukért, hanem higgyék, hogy majd a következő életükben maharadzsák lesznek.

2012. dec. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!