Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Létezhet olyan h egy olyan...

Létezhet olyan h egy olyan szituációba kerülök amibe "nem is kellett volna kerülnöm"? Vagy minden tervbe van? Mondjuk ki tudhatja ez. De azért feltettem a kérdést

Figyelt kérdés

2013. jan. 15. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Tehát azt kérdezed,hogy minden előre meg van-e írva,ami veled kell,hogy történjen,és hogy van-e olyan eset,amikor mégsem így alakul az éled?

Ha ez a kérdés,szerintem te vagy az egyetlen befolyásolója az életednek,tőled függenek a tetteid.Nehogy már ráfogjuk az életünk eseményeit valami felettünk álló dologra.Szerintem a sorsodnak te vagy a kovácsa.

2013. jan. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincsenek véletlenek az Univerzumban. Tehát minden az elrendelés szerint megy. Ha mégis fellázadunk, és csakazértis mást csinálunk, akkor bukta. Olyankor visszakerülünk arra az útra, amelyik el volt rendelve. Ha van egy kihívás, feladvány, akkor a választás a miénk, és a helyes utat kell választani. Ha rosszul választunk, akkor újra meg újra elénkhozzák azt a helyzetet, amig a jó választ meg nem adjuk. Olyan mint a programozott oktatás.
2013. jan. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Aki eszetlenül szórakozik a tiltott tudással annak általában igen.
2013. jan. 16. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A sorsod te alakítod, vagy szerinted más éli az életed?
2013. jan. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Egy másik szinte ugyanilyen kérdésben már kifejtettem a véleményemet, ide is kimásolom neked.


Mindezek előtt az egyik hozzászólóval egyetértek. Az életben dolgunk van, és meg kell csinálni azt a dolgot. Amíg nem sikerül mindig eléd fog kerülni az a dolog, persze más lesz a "tálalás".


Kedves mindenki, aki a témában érintett!


Részben igazatok van, hogy a sorsunkat magunk irányítjuk, azonban ez nem teljesen igaz! (Értelmetlen mondat, de kifejteném.) Az emberek sorsa meg van írva, ez "tény". Mindenkinek van egy útja amin jár, amin dolga van, amit meg kell csinálnia. Ezen az úton vannak elágazások, de az útvonal meg van adva. Hogy értsétek a gondolatmenetemet: A sorsodat csak részben irányíthatod, mert ezeken az "elágazódásokon" te lefordulhatsz, de azaz útvonal is meg van adva. Tehát csak egy irány van, ugye ez a halál. Na most amíg éled az életedet, folyamatosan haladsz a sorsod felé, azaz, hogy meghalj. De amíg élsz, ezen az úton Te elfordulhatsz jobbra, és balra is. Ezek apró változások az életben, de olykor egy egész életet eltud dönteni, hogy boldog leszel-e, vagy nem! Az, hogy teszel-e magadért valamit, az csak Te rajtad függ. Nézzünk egy példát. Ugye mondtam, hogy a halál az az emberi életednek egy vége, vagyis a sorsod vég. Van egy kemény drogos, és minden káros szenvedéllyel élő ember, ami ugye biztos halálhoz vezet, mondjuk azt 40 évesen meghal. DE!! És itt van az, hogy a sorsod a kezedben. Ha ez az ember leteszi a káros szenvedélyeket, és normálisan él, jelentősen meghosszabbodik az élete, mondjuk legyen 65 év. Értitek mát? A sorsodat nem fogod tudni befolyásolni nagymértékben, csak ha betudod csapni, ami lehetetlen.(Bár hallottam már mendemondákat..)

Remélem, hogy nagyjából érthető voltam.


Üdv.

2013. jan. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szobek ***** válasza:

szia,


Van olyan, hogy csoportkarma is. Nem minden a te tervedben van bent. Lehet máséban is, ami kihat rád.

Igaza volt, annak, aki a fordulókról írt. Lehet, hogy neked nem is kellene ebben a szituációban lenned. Lehet elfordultál jobbra, de a fenti tervedben balra volt a tervezett forduló. Itt jön a szabad akarat a képbe :)

Az élettervet úgy képzelem el, mint egy vázlatot, azt, hogy te hogyan töltöd ki a többi részt, azt te választod meg:) A sorsunk elkerülhetetlen, csak az nem mindegy mekkora kerülőkkel teljesíted azt.

2013. jan. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!