Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Vajon ő lehet az ikerlángom?

Vajon ő lehet az ikerlángom?

Figyelt kérdés
Nemrég szakítottam a kapcsolatommal, és kíváncsi voltam, milyen a felhozatal az internetes társkeresőkben... Csak nézelődtem, nem is regisztráltam. Aztán megláttam egy fiút, akinek megragadt a gyönyörű szeme. Mintha a lelkéig láttam volna. Megnéztem az adatlapját. Teljesen olyan őrülten felvállalta a felvilágosult nézeteit mint én, és ez felkavart, és tudtam, hogy meg kell ismernem. Írtam is neki, de nem válaszolt. Éreztem, h nem miattam. Aztán megkerestem egy másik portálon, ahol gondoltam, többször előfordul. Így is lett. Örült neki, hogy megkerestem, és elkezdtünk beszélgetni. Nagyon sok közös van bennünk, sokszor ugyan abban a pillanatban, ugyanazt a dolgot írjuk, vagy küldjük egymásnak. Egyszer egyszer teljesen megnyílt nekem lelkileg, és éreztem egy megmagyarázhatatlan kapcsot közte és köztem, még így is hogy nem találkoztunk. Különös érzés, mintha már évmilliók óta ismerném, és ha beszélünk, vagy ha csak fent van a közös oldalon, már boldog vagyok. Azt érzem hogy Ő az akit keresetem. Csak sajnos 300 km van köztünk. Egyszer a sírás, máskor a boldogság kerülget, vele kapcsolatban. Nagyon szeretnék vele találkozni, és elmondani neki, mit érzek, de nem merem felvállalni az érzelmeimet. Mi van ha ő nem érez így, és akkor eltaszítom magamtól.... Nem akarom elveszíteni. Lehetséges, hogy Ő az ikerlángom? Még csak 2 hete beszélgetünk, de egyre erősebben érzem azt hogy nekünk meg kellett ismernünk egymást. Valakinek tapasztalat, vagy jótanács? Köszönöm...

2013. okt. 28. 10:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Mi a tököm az az ikerláng? Lelki társ nagyon menő elnevezése, vagy mi?
2013. okt. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

#1 olyan legesleglelkitárs szerintem.

Mond meg neki szerintem, abból ha vár az ember még jó nem sült ki, cselekedj, az mozgatja a világot :) sok szerencsét

2013. okt. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Megpróbálok úgy cselekedni, hogy a lehető legjobban sikerüljön a dolog. De ha nem, akkor azt is el kell fogadnom, mert mindennek úgy kell történnie, ahogy megtörténik.... :)

De szomorú leszek, ha elveszítem.

2013. okt. 28. 13:11
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem 2 hét után azért még ne vallj szerelmet, ijesztő tud lenni. Tartsátok a kapcsolatot továbbra is, beszélgessetek, aztán majd alakul, aminek alakulnia kell :-) Hátha hamarosan feldobja, hogy találkozzatok :-)


Azt sajnos nem tudom, hogy ő-e az ikerlángod, mert ilyesmiről még soha az életben nem hallottam.

2013. okt. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

áhh szinte lehetetlen a keletkezéskori párt megtalálni.

de összecsengő párt nagyon is lehet :)

2013. okt. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Aki nem tudja, hogy mi az, az miért jár ilyen kategóriába?

Az ikerláng alatt arra gondolunk, hogy minden léleknek van egy duálpárja, ami azt jelenti, hogy egy másik ember a tökéletes párod. Mindenben passzoltok, tökéletes harmónia kíséri a kapcsolatotokat.


Viszont annak az esélye, hogy valaki megtalálja a párját, nagyon minimális és sokszor az is előfordulhat, hogy azonos neműek...


Szerintem nálad is kérdező az lehet a helyzet, hogy (ha hiszel benne) már előző életetekben is ismertétek egymást és azért érzed most is így, hogy hihetetlenül megérted és szinte már-már ismered őt.


Tapasztalatom nincs, a jó tanácsom pedig annyi, hogy ez nem hétköznapi érzés, ezért mindenképpen megpróbálnék vele találkozni valahogy és szorosabbra fűzni a kapcsolatot. 200 km nem is olyan sok már a mai világban. :)

2013. okt. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Úristen, utolsó.... hogy a péklapátba van neked 70%-os összértékelésed?
2013. okt. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

# 7:

Miért is?


Talán azért mert hasznos tanácsokat szoktam osztogatni? Nem feltétlenül ebben a kategóriában, mert túlnyomórészt itt is materialista nyikhajok osztogatják az észt, ahelyett, hogy mindenki a saját portáján segédkezne.


Látom, hogy le lettem pontozva, de leszärom. A hindu vallás szerint például úgy van, ahogy írtam. A lelkek párban születnek le és a pároddal vagy képes a legnagyobb harmóniában élni. A hindu vallás szerint létezik reinkarnáció és karma is (ahogy ez a kategória neve is)... úgyhogy szerintem nem én járok rossz helyen.


Ezoterikus szemszögből szólt a kérdés, ezoterikus szemszögből válaszoltam. Ha a szerelem és szex kategóriában lennénk ott mást írtam volna és szóba se kerültek volna a fenti szavak, fogalmak.


Ja és köszi a degradáló megjegyzésedet. :3 Te is kapsz egy kis lepontozást, ha nem haragszol.

2013. okt. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, megpróbálok a megérzéseimre hagyatkozni! :) Az általában be szokott jönni. De mint tudjuk, mindig minden úgy történik ahogy történnie kell....
2013. okt. 29. 12:30
 10/12 anonim ***** válasza:

# 7 Ez oda-vissza működik :D

Tőlem játszhatjuk, de csak te veszítesz vele, mert én sz.ar.ok a százalékra a nevem alatt.

2013. okt. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!