Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Valakinek sikerült az asztrálu...

Francoskulcs kérdése:

Valakinek sikerült az asztrálutazás? Ti milyen mószert használtok? Mit csináltok, mire gondoltok, hogy kilépjetek és utazzatok? Lefekszetek az ágyra, és mennyi idő mire kiléptek a testetekből? Irjatok tapasztalatokat.

Figyelt kérdés

Ugyanugy telik az idő kilépés után is?

Lehet időutazást is menni,vagyis megnézhetem magam Pl:10 éves koromban?

Lehet kommunikálni olyannal aki meghalt a földön?


2013. nov. 3. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez az úriember részletesen leírta az asztrális utazás részleteit innentől (No comment) http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__magia-okkultizmus__5.. :D
2013. nov. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Nekem még csak az Astrán utazás sikerült.
2013. nov. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Nekem sikerult egy Ausztaliai utazas, 2 eve.

Az nem erdekelne inkabb ?

2013. nov. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én még nem éltem át ilyesmit, de kizárt dolog, hogy ebben az állapotban vissza tudnál menni az időben . Egyszerűen csak kilépsz a testedből és a lelkedet el tudod juttatni minden általad ismert helyre, vagy csak szellemszerű alakban sétálhatsz az utcán . Egyébként a szintén veled egy síkon lévő halottakkal tudnál kommunikálni .
2013. nov. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Hajjaj, szombat esténként olyan asztrálutazásban van részem a barátaimmal, hogy az hihetetlen.

Módszer: ha ismered a sex on the beach koktélt, 2 után összejön az utazás. Mohitóból is 2-3 kell, de nekem nem jön be. De lehet utazni rövidekkel is. Kellemes utazást kívánok!

2013. nov. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha természetesen nem megy, akkor erre találták ki a hallucinogén növényeket, csak ezek itthon btk ellenes tevékenységnek minősülnek, úgyhogy sehogy se fog ez menni:)
2013. nov. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 openyoureye ***** válasza:
Az utolsónak majdnem igaza van, azzal a kivétellel, hogy van forgalomban legális hallucinogén drog, mégpedig a hajnalka mag. LSA-t tartalmaz, igaz kis mennyiségben, de akinek bírja a gyomra nézzen utánna hogy kell felhasználni. Meg van még néhány dolog, de ez ugye nem felvilágosító fórum, így is sokat mondtam már...
2013. nov. 5. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!