Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehetséges lenne-e a lélekcser...

Lehetséges lenne-e a lélekcsere két élő ember között?

Figyelt kérdés

Érdekelne engemet ez a téma.

Normális válaszokat kérek.



2013. dec. 21. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem


Boldog karácsonyt! :-)

2013. dec. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
na mi van, megnézted a testcsere című vígjátékot??:)
2013. dec. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nemcsak azt:P ám durva lenne :P:).
2013. dec. 21. 23:00
 4/11 anonim ***** válasza:

nem


az emlékeket az agy tárolja. ezért károsodnak ha bevered a fejed

2013. dec. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Elméletben nincs akadálya - agyátültetéssel meg lehetne oldani. De az orvostudomány még kevés egy ilyen kaliberű operáció lebonyolításához.
2013. dec. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ezoterikus szempontból egyértelműen: nem

A tudomány és az agy átültetése: talán egyszer majd, bár nem tartom valószínűnek, túl bonyolult az idegrendszer, túl sok még a rejtély.

2013. dec. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hát ha a 70-es évek átoperálták két majom fejét azóta a tudomány sokat fejlődött. Ám a kérdés a testcsere című film

közben keletkezett mert annyi ehezz hasonló filmet láttam már.

2013. dec. 27. 16:28
 8/11 anonim válasza:
Volt már erre példa! Legalább is úgy tudom mert olvastam ilyenről! Lélekvándorlás c.könyvben! Egy spanyol munkásnő lelke került bele egy budapesti lányba a második világháború környékén! De lehet a munkásnő meghalt és úgy.De az is ritka hogy lélek élő testet foglaljon el!
2013. dec. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Természetesen lehetséges Ezotérikus szempontból is kedves szkeptikusok .


Oszmán Elek vagyok . Enyém Budapesten a legnagyobb Jósda . Diplomámat Tenyér jóslásból illetve Álomfejtésből szereztem de mindig is érdekel a "lélekcsere" én inkább úgy mondanám lélek átültetés az univerzum spektája szorozva ekliptika g9 a négyzeten mínusz kettő egyenlő E=mc2 ez egy egyenlet amelyet én fejlesztettem ki , még nem tökéletes ezért nem vagyok még képes önerőből lélek átültetésre de mindenesetre már rájöttem arra hogy hogyan lehet lélek átültetést nem Önerőböl hanem a természet spektája segítségével végrehajtani . Mint tudjuk az Univerzum Spektája nem egyenlő a FÖld Spektájával és azt is tudjuk a Földön minden G9 (azaz lélekfél ) újjászületik egy másik testben elfelejtve előző életének eseményeit mozzanatait . Ha a fÖLD SPEKTIKULÁRIS GYORSULÁSÁT G5-RE fejlesztjük akkor Mekka irányába ellőve egy ballisztikus rakétát tudjuk szabályozni azt hogy ki milyen testben szülessen újjá halála után .


Remélem érthető volt a válasz ! Remélem Segítettem !

2014. jan. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Lélekcsere nem lehetséges, de az agyhalál kihordása lábon (mint ahogy az előttem szóló válaszából kitűnik) igen.
2014. jan. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!